2737
2734

من براشووون قران بخونم 

انشالله وقت بشه تا جمعه بخونم 

اسم خودش  ++ اسم پدرش 

اسم پدر بود ک بود نبودم اشکال نداره+ باشه ک برای شخص خوبه بیشتر 

اسامی بدید 

شاید ب علت زیاد بودن کامنتا دیر ج بدم 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حسن نام پدر الله وردی

الله وردی نام پدر مصیب

ممنون عزیزم

سـکــوتت را نـدانــستـم...نـگاهــم را نـفـهمـیدی...نـگــفـتم گـفـتـنی هـارو...تـو ام هــرگـز نـپرســیدی...🖤

معصومه بدلی مامان عزیزم فرزند حسن

خیلی ممنونم 🥺

ما افسرده نیستیم،در جهانِ تهی از معنایِ امروز، ما فرسوده‌ایم! زیر بارِ روزمرگی‌ها...در جهانی که ما کار میکنیم که غذا بخوریم و هیچ معنایی درش نیست ؛ ما عملا هر روز داریم به بخشی مهم از وجودمون بی‌اعتنایی و توهین میکنیم. ما جسم‌هایِ چاقیم و روح‌های لاغر. روح‌هایی که مدت‌هاست تغذیه نشده، مدت‌هاست لذت‌ نبرده، کیف نکرده، حظ نکرده......   
2738

میگن بهتره حتی برای خوندن فاتحه یا صلوات بگید تمام اموات از آدم تا خاتم

خداخودش رحمتش رو به  همشون عنایت می‌کنه 

ولی وقتی اسم شخص خاصی رو میگید مثلا بابابزرگم،اون از اینکه از ثواب اون فاتحه نمیتونه دیگران رو بهره مند کنه شرمنده میشه چون فقط بنام خودش هست

پس برای شادی روح تمام انسانهایی که روزی در این دنیا بودند بخونید رحمت خدا وسیعه

من از آن روز که در بند توام ،آزادم
خدا رفتگان شما رو بیامرزه، به نیتشون صلوات فرستادم قربانعلی فرزند شعبان  بهمن فرزند محمدرضا&n ...

ممنونم 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

مضاهر بیکدلو نصرت.     قدم خیر بیگدلو.  جیران بیگدلو. حاج احمد بیگدلو. قربانعلی بیگدلو.     و یه اقاییم بود. که. اولاد نداشت. وقتی تو سرما مرده بود بعد دوهفته پیداش کردن. لطفا برا ایشونم بخون فقط میدونم اسمش حسین اقا بوده.     خدا خیرت بده انشاالله به حاجت دلت برسی. خدا اجرت بده