2726

📌 امشب شب آرزوهاست..

🤲 زمزمه های دعا و نیاز می‌پیچد :

یکی دست به دعا می‌برد بهر دخترک بیمارش، مادری اشک می‌ریزد برای سالم به دنیا آمدن فرزندش، آن طرف تر پدری با التماس خوشبختی فرزندانش را می‌خواهد. 

پسری راز و نیاز می‌کند و خواهان قبولی کنکور است. 

💠و آن طرف تر... نه خیلی دور... 

..در همین نزدیکی آقایی نظاره‌گرست.... 

شاید هم چشم انتظار دعایی بهر ظهورش 🤲

💢 یادت نرود این سخن امام مان را:

برای تعجیل در فرج بسیار دعاکنید، که درفرج من فرج شما نیز هست.کمال الدین ص485

🌙 امشب شب آرزوهاست... از خدایی با این عظمت که حاجت میخواهی کم نخواه...میان ظلمت دنیایمان، میان اشک ها و لبخند ها، میان گرفتاری ها و... 

ظهور نور را بخواه و طلوع عدالت را.... 

آرزوی شما چیه؟ دوست داشتی بگو😍

دوستان عزیزی که تاپیک رو میخونید. اگر دوست داشتین بگین تاتاپیک های مهدوی تگتون کنیم😍

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚         خُدایـا حَرام کُن بَر مَن هَر غَمی را بِجُز غَمِ "حسیـ♡ـن ‌را                  

https://uupload.ir/view/vid_20230126_010306_079_gq27.mp4/

در شب آرزوها بدنبال لیلایت باش

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚         خُدایـا حَرام کُن بَر مَن هَر غَمی را بِجُز غَمِ "حسیـ♡ـن ‌را                  

آرزوم اینه عید ازدواج کنم😔😔اگه میشه برام دعا کنید واقعا حالم بده😔❤️

/آرام باش روزی همه ما به پایان میرسیم» / !گفتم نباشم در جهان گر تو نباشی یارِ من... /متاهل و متعهد🫀/ درخواست دوستی نده👍🏻/روزی که بیام اینجا و ببینم نسل مردای نی نی سایت منقرض شده عید منه 🥳/ اگه حرفی زدی و جوابتو ندادم بدون درحدی نبودی ک بخوام جواب بدم پس بسوززز و پماد سوختگی بزن 😙♥️ / لطفا کارآگاه گجت ها و سلیطه ها و کسایی که دلشون از مادرشوهر پره ریپلای نزنن اعصاب ندارم🥰 / 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امام علی عليه السلام : أحَبُّ الأعمالِ إلى اللّه ِ عزّ و جلّ فِي الأرضِ الدُّعاءُ .[الكافي : 2/467/8 .]
امام على عليه السلام : محبوبترين كار نزد خداوند عزّ و جلّ در روى زمين دعاست .
«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 
2728

حرف از دعا که می شود...یا آرزویی که

برآورده شدنش قطعی است...

یا حتی شبی که خواسته ها

در آن زود اجابت می شوند...

مافقط دعای آمدن شما را

فریاد می زنیم

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا دَاعِيَ اللَّهِ وَ رَبَّانِيَّ آيَاتِهِ

الّلهُـمَّ‌عَجِّــلْ‌لِوَلِیِّکَـــ‌الْفَـــرَج

خدایا فرج امام مارا برسون 🤲

خدایا ما رو از مسببین تعجیل در ظهور قرار بده حتی شده به اندازه یک ثانیه🤲

خدایا تو چادر امام زمان باشیم🤲

خدایا به دل همگیمون آرامش بده🤲

خدایا حاجت همه کسانی که امشب دعا میکنن بده🤲

خدایا مشکلات اقتصادی همه رو حل کن🤲

خدایا عاقبت بخیری همه 🤲

خدایا رزق و روزی حلال برا همه 🤲

خدایا سلامتی و شفا بیمارها🤲

خدایا بخت خوب نصیب جوون ها بشه 🤲

آمرزش گناهانمون🤲

خدایا خودت رو از ما نگیر🤲

آمین 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

آرزوم اینه که هر چه زودتر به کسی که دوسش دارم برسم

( چه خوش باشد که بعد از انتظاری،به امید رسد امیدواری، و از آن بهتر و از آن خوشتر نباشد، لحظه ای که می‌رسد یاری به یاری ،) میشه برای رسیدن به حاجتم صلوات بفرستید

امام جعفرصادق(علیه‌السلام)»:

مَن دَعا وَ لَم یذكُرِ النَّبی(ص) رَفرَفَ الدُّعاءُ عَلی رَأسِهِ فَاِذا ذَكَرالنّبی(ص) رُفعَ الدُّعاءُ.💗💕

کسی که دعا کند ولی نام پیغمبر اکرم (ص) نبرد، دعا بالای سر او (همچون پرنده) بال می‌زند، همین که نام حضرت را بُرد دعابالا می‌رود. (اصول کافی، ج ٤، ص ٢٤٨) اللهم صل علی محمد و آل محمد💜

هرکاری از دستت برمیاد برای امام زمان انجام بده..‌.

🔸هر روز سعی کنید یک کاری برای امام زمانتان انجام دهید که شب وقتی می خواهید بخوابید بگویی آقاجان من این کار را برای شما کردم ولو شده یک صلوات بفرستی.

آقا شکورند، با محبتند دستتان را می گیرند

دعای ایشان مستجاب هست

و شما را از منجلاب های دنیا در می آورد

ولو یک صلوات، یک صدقه، یک #دعا_برای_فرج

می‌توانی دیگران رابه یاد #امام_زمان بیندازی.

هرچه از دستت برمی آید و از عهده‌ات ساخته است.

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 

ارزوم اینه ک باردار باشم 😭

😌گویند ک هر تیره شبی را سحری هست خدایا روزی صد هزار بار شکرت بابت تو دلی که بعد از انتظار بهم دادی  خدا جونم مراقب حسامم باش و سالم تو بغلم بزارش   دوستت دارم قلب مامان روح بابا منو بابایی با عشق منتظر لمس دستاتیم
آرزوم اینه عید ازدواج کنم😔😔اگه میشه برام دعا کنید واقعا حالم بده😔❤️

الهی که خوشبخترین باشی گلم 

اللهم صل علی محمد و ال محمد

سلام خواهرای‌ عزیز .

لطفا برای خواهرم دعا کنید معدلش‌ ۱۹ بیاد

پایه نهمه  و چون دوماهه‌ درگیر بیماری کروناس،امکان کلاس تقویتی رفتن و رفع اشکال رو نداشت،و نتونست این ترم کامل بخونه ،این سال ،سال مهمی‌ هست براش ، و از همه بدتر یه امتحان هم چون حالش خیلی خراب بود نتونست شرکت کنه و نمره نداره اون درس رو و معدل رو پایین میاره ..، بخاطر همین میگم معدلش ۱۹ بیاد وگرنه لایق بیست هست... تنها آرزوشه‌ نتیجه امتحاناتش‌ خوب  بیاد لطفا براش دعا کنید

معدلش‌ ۱۹ بیاد 🙏😭خیلی براش دعا کنید

انشالله همتون حاجت رواشید‌ و به خواسته هاتون برسید.

یه مدت تعلیق...                                                                   توجه❌اسمم(یلدا) نیست چون شب یلدا اینجا عضو شدم گذاشتم(کاربر یلدایی) کاربری دست چند نفره😎

بزرگترین آرزوی من اینه که:

سال 1401 آخرین سال غیبت امام زمان باشه

و سال 1402 تاپیک بزنیم ظهور امام زمان رو جشن بگیریم!

و همه بریم خدمت امام زمان

مستقیم از امام درس بندگی خدا و درس چگونگی به دست اوردن همه خوبیها و فضیلتهای اخلاقی

و درس به دست اوردن سعادت دنیا و آخرت رو یاد بگیریم.

بریم با مهربانترین فرد عالم

مستقیم درددل کنیم

و غم فراق و هجران رو مستقیم با امام در میون بذاریم

و مورد مهر و محبت مستقیم امام زمان قرار بگیریم

و بعد از سالها غم و ترس و اضطراب و نگرانی،

به آرامش واقعی در خدمت امام برسیم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
حرف از دعا که می شود...یا آرزویی که برآورده شدنش قطعی است... یا حتی شبی که خواسته ها در آن زود اج ...

به نظر شما من اینکه اینقدر ناامیدم با اینکه میدونم تو دعاهام هیچی نیس بازم دعا کنم؟

( چه خوش باشد که بعد از انتظاری،به امید رسد امیدواری، و از آن بهتر و از آن خوشتر نباشد، لحظه ای که می‌رسد یاری به یاری ،) میشه برای رسیدن به حاجتم صلوات بفرستید
عنه صلى الله عليه و آله : الدُّعاءُ مُخُّ العِبادَةِ ، و لا يَهلِكُ مَعَ الدُّعاءِ أحَدٌ .[بحار الأنوار : 93/300/37 .]
پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : دعا مغز عبادت است و با وجود دعا هيچ كس هلاك نمى شود.
ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
2706