2737
2734

من واقعا تحمل دیدن همچین فیلماییو ندارم خانما فیلمایی ک تووش فقر خیلی نشون داده بشه یا ب یکی خیلی ظلم بشه من چندسال پیش تیزر فیلمو دیدم و جرئت نکردم ببینم امشب نشستم نگاه کردم از اول فیلم گریع کردم تا الان ک ی ساعته فیلم تموم شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هیچ کس به مادرهامون نگاه نمیکنه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
و منی که رنگ کنم ،ابرو بردارم بازم شوهرم چیزی نمیگه 💔

ومن ومن که بگم میگه ای بابا بزار برسم بعدا میگم حالا مثلا یک ساعت منو داره نگاه می‌کنه 

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
ی مادره ک همه جوره ب شوهرشو پسرش سرویس میده شوهرش ی زن دیگه گرفته و زنه جرئت حرف زدنم باهاش نداره تا ...

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
2706