2726
عنوان

فیزیک باباخانی نی نی سایت

7155 بازدید | 32 پست

نی نی سایتی های عزیزکه با مهدی باباخانی کلاس آنلاین فیزیک داشتید لطفا بگید:

آموزشهاش تستی هست یا مفهمومی؟ چندتا تست حل میشه هرکلاس؟ سطح تدریس بالاست یا پایین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلاسهاش خوبه یه جوری خاص درس میده آدم قشنگ میفهمه  هم تستی درس میده مهدی باباخانی هم مفهومی تس زیاد حل میکنه تقریبا همه تایم کلاس نکته میگه و پشت سرش تست حل میکنه.ولی اگر خیلی ضعیف باشی به دردت نمیخوره مثلا یه دختره بود توی کلاسمون معادله حل کردن بلد نبود از رشته انسانی اومده بود نمیفهمید همش سوالهای مسخره میپرسید خب  کلاس به درد کسایی که خیلی داغون باشن نمیخوره برای متوسط ها و قوی ها عالیه کلاس

2728

ببین فیزیک باباخانی تقریبا سطح بالا تدریس میکنند و تست های سخت و نکته دار میزنند.خودشون میگفتن چون کنکور سخت و مفهومی شده باید سطح بالا کار کرد
من با کلاسشون خیلی اوکی بودم و درصد خوبی هم زدم چون کلی سوال مشابه جزوه شون اومده بود توی کنکورمون . اول درس و نکته و میگن بعدش تست حل میکنند.بیشتر زمان کلاس آموزش از طریق حل تست هست
بچه های سمپادی و تیزهوشان هم زیاد هستند سر کلاس.اگر توی ریاضی (منظورم ریاضی مقدماتی پیش نیاز برای فیزیک) مشکل نداشته باشی کلاس عالی هست برات

من کلاس آنلاین داشتم فیزیک باباخانی رو  با مزه درس میداد با شوخی و فان مطالب سخت رو حالیمون میکرد سطح کلاس متوسط  رو بالاست   هر تستی که حل میکرد یه نکته باحال تووش داشت که ما رو باهاش گول میزد  روش هاش خوب بود هم تستی هم مفهومی پنجاه پنجاه میگفت.سوالهای کنکور به جزوه اش خیلی شبیه بود البته خب وقتی یک عالمه تست حل بشه دیگه طبیعیه و کار خاصی نکرده هر درسی تعداد تستهای حل شده زیاد بشه بالاخره سوال های مشابهش پیدا میشه توی کنکور کلاسهای فیزیک باباخانی رو راضی بودم نمره 9 از 10 میدم بهش  آخر هر فصل هم برای بچه های قوی تست های کمرشکن حل میکرد خوب بود در مجموع

باز سوالی  داشتی بپرس گلم

من چهارسال قبل کلاس داشتم حضوری با فیزیک باباخانی 

درصدم توی فیزیک بهترین درصد توی کل اختصاصی ها بود. جزوه هاش عالی بود و سوالات کنکور خیلی مشابهش بود سطح تدریس هم خیلی خوب بود در حد کنکور و حتی بالاتر از سطح کنکور هم گفت به ما  فقط باید توی کلاسش منظم باشی حسابی  هم خوب درس میده هم میگه و میخنده ولی اگه کسی درس نخونه حسابشو میرسه کلا بچه هایی که دنبال درس خوندن و رتبه آوردن هستند باکلاسش حال میکنند.

من کلاس فیزیک باباخانی رو آنلاین داشتم توی کارنامه خرد واقعا راضی بودم هم تدریس استاد باباخانی عالی بود هم واقعا جزوه اش معرکه بود

ولی یک نصیحت خواهرانه اینجوری دنبال دبیر نگرد توی سایت ها  حتما نمونه تدریس از استادهای معروف رو توی هر درس ببین بعد نگاه کن کدوم رو بهتر میفهمی با همون کلاس بگیر من فیزیک رو با استاد باباخانی و ریاضی هم با استاد سلامیان گرفتم واقعا خوب بودند هردو ولی شما حتما نمونه تدریس ببین قبل از اینکه با هر استادی کلاس بگیری

جزوه فیزیک کنکور باباخانی عالی بود اون سالی که کلاسهاشو میرفتم تست های توی متن درس و تست های آخر فصل واقعا مشابهش اومد توی کنکور ما

فقط مواظب یه چیزی باش اگه رفتی کلاسش  روی نمره آزمونها  و تقلب کردن خیلی حساسه   

یکی از بچه ها تقلب کرده بود توی آزمون قلمچی مچش رو گرفت و خانوادش رو خواست   تا مدت ها توی  همین نی نی سایت بدگویی میگرد از باباخانی   

سطح کلاس فیزیک باباخانی خوب و بالاست و تستهای سنگین و کنکوری زیاد حل میکنه ولی خودتم باید خیلی زیاد تمرین حل کنی (خواستم ادای مامان بزرگ ها رو در بیارم برات   ) در مجموع ایشالا موفق باشی عزیزم

کلاسهاش خوبه یه جوری خاص درس میده آدم قشنگ میفهمه  هم تستی درس میده مهدی باباخانی هم مفهومی تس ...

شما کلاس فیزیک باباخانی رو رفتید و راضی بودید چند درصد زذی گلم  اگر اینجا نمیخواهی بگی پیشنهاد دوستی دادم ممنون میشم قبول کنی اونجا بگی

ببخشیدا......

کلاسهاش خوبه یه جوری خاص درس میده آدم قشنگ میفهمه  هم تستی درس میده مهدی باباخانی هم مفهومی تس ...

من متوسط رو به بالا هست هستم پس همون کلاس فیزیک باباخانی آنلاینش برم؟ خوش به حالتون که از شر کنکور خلاص شدید

2706