2726

مثلا تنوعش زیاد باشه 

بعضی جاها میرم خیلی زشتن واقعا انگار برا ۱۰۰سال پیشه 

مگه مردم طلا جدیدشونو نمیفروشن پس اونا جز چین؟!

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭

منم رفتم خیلی زشت بودن سوال منم هست ولی بعضی شهرها مثل قم خیلی طلای بی اجرت نازی داره

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم مجبور شدم ی دونه از اون زشتاشو بخرم ولی اصلا پشیمون نیستم خیلی هم خوشحالم

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
منم رفتم خیلی زشت بودن سوال منم هست ولی بعضی شهرها مثل قم خیلی طلای بی اجرت نازی داره

کاش میشد اعتماد کرد و خرید کرد برامون بفرستند

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
تو برنامه دیوار نگاه کن پر از طلاهای خوشگل دسته دومه،،،،، ولی حتما قرار بزارید طلافروشی حتما هم با ی ...

من ندیدم که از کجا معلوم سرمون کلاه نزارن بعد به طلا فرروشم باید پول بدم ؟

اونا می ذارند تو ویترین به جای نو می فروشند  من طلا عروسیم نو فروختم بعد پشیمون شدم می خواستم ...

خدا نگذره

کاش میشد اعتماد کرد و خرید کرد برامون بفرستند

دیوار قم برو نگاه کن ‌.طلا فروشی معروف هست مغازه داره .اره نمیشه اعتماد کرد مگر حضوری 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
من ندیدم که از کجا معلوم سرمون کلاه نزارن بعد به طلا فرروشم باید پول بدم ؟

من همیشه از دیوار طلای دسته دوم میخرم تا الان ۳۰۰ گرم طلا از دیوار خریدم،،،، به طلافروش نمیخواد چیزی بدی ،،، میری برنامه دیوار طلایی که پسندیدی رو به صاحبش یا زنگ میزنی یا پیام میدی با هم میرین طلافروشی و اونجوری که با هم طی کردید رو طلا فروشی حساب میکنه و شما پول به حساب صاحب طلا میریزید و طلا رو با فاکتور برمیداری،،،، فقط یادت باشه که طلا فاکتور داشته باشه و برای معامله طلافروشی برید و حتما حتما با یه مرد برید سر معامله