2733
2734

خودم خیلی پرحرف و ور وره جادو ام

زودم عصبانی میشم دعوا میکنم

وقتایی ک سرم درد میکنه حرف نمیزنم ک بدتر نشم، اگرم مجبور باشم یواش حرف میزنم

اینطوری خیلی از خودم راضی ترم واقعا. چون عصبانیتمو نشون نمیدم ک سردرد نگیرم، بعدن میگم واقعا چیزی نبود ک بخاطرش عصبانی بشم! 

منتها وقتی خوب میشم بازم ور ور ور حرف میزنمو چرتو پرت میگم

املای صحیح کلماتو بلدم، ولی گاهی دلم میخاد ساده بنویسم پس لطفا هی نگید بلد نیستی بچتی😭 ❌ لطفا منو تو تاپیک های اقتصادی تگ کنید ❌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظر من وقا،  متانت،  حیا،  خوش تیپ بودن،  و همیشه خوش بو و خوش پوش بودن و کمی آرایش ملیح و ملایم

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔                             

من هر چی میشه راستشو میگم به اشنا و غریبه 

خیلی بد بینم 

همه غذاها بنظرم بد مزن 

کلا ایراد زیاد دارم ولی دارم رو خودم کار میکنم

بچه ها میشه برای ماشین دار شدنمون و پرداخت قرص و بدهیامون صلوات مهمونم کنید 

اگه از نظر اخلاق میگی نه کم حرف نه پر حرف

یعنی به جا همیشه حرف بزنه و اظهار نظر کن، 

تند حرف نزنه،  بی دلیل نخنده ولی یه وقتایی لبخند ملیح و ملایم داشته باشه،  شنونده خوبی هم باشه برای طرف مقابل که باهاش حرف میزنه ارزش قائل باشه. 

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔                             
2738

به نظر من خانمی که با ارزش که

احترام خودش رو نگه داره

خودشو کوچیک نکنه

یه جوری نباشه که چیزی شد اینو مقصر بودنن و سرزنشش کنن 

طبیعی باشه و جلف نباشه 

خوش بو و آرایسته باشه 

خواهشاً توی سایت طعم خیار بدون نمک رو ندید🥒🧂

خوش بو. البته نه اینکه بوی عطرش دنبالش کش بیاد.

دندون سفید  

سر زنده  بودن  

نگفتن حرفهای منفی و اخبار منفی  

مستقل و غیر وابسته بودن به کسی  

حیا داشتن  

کم حرفی   

پوست و مو تمیز  

صورت طبیعی خودش