2726

بنده و همکارم با هم در حال اشنایی هستیم. پیشنهاد دادن برای مدتی با هم ارتباط شناختی داشته باشیم و اگر مناسب هم بودیم، این اشنایی و ارتباط رو به خانواده ها برسونیم.

از از اشنایی مون حدود۲ الی۳ هفته گذشته و طی این مدت فقط اون اقا پیشقدم بودن برای دادن پیام.(ظهر ها و شب هایا فقط شبها).

حقیقتش من تجربه ی زیادی در این شکل از ارتباط بااقایون نداشتم. نمیدونم که ۱-ایا وقتشه که من پیشقدم باشم؟

۲- چند خط در میون من پیشقدم بابت دادن پیام باشم؟

۳- و مشکل اصلی من اینه که نمیدونم چطور باید گفتگو رو پیش ببرم؟؟ واقعا بلد نیستم! از چی بگم و از چی بپرسم که متنوع و جذاب باشه؟؟

۴- هنوز از فعل جمع و پیشوند خانم/اقای دکتر برای هم استفاده میکنیم. چه زمانی باید صمیمی تر شد؟

۵- احساس میکنم یه بار پیام دادن در طول روز اون هم در مراحل اولیه ی اشنایی که طرف در شوق هست، خیلی کمه! اینطور نیست؟؟

خواهرانه راهنماییم کنین خانمای زرنگ و باسیاست🌸💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

👋 سلام به همه‌

مسابقه‌ی هیس‌طوری با ۵ میلیارد (🤯) جایزه مثل لپ تاب ، تلفن همراه ، چهل میلیون تومان پول و...در حال برگزاری هست،  🎉،

این مسابقه زیر نظر انتشارات سوره مهر و کاملا مورد اطمینان است.

اون دوستانی که تا به حال عضو نشدید از طریق لینک زیر می‌تونید وارد مسابقه بشید.😍

https://ketabno.com/register?inviteId=wialKkJlnk

زود عاشق نشو 

قوی و جذاب باش 

اصلا احساسی تصمیم نگیر 

بعد ۸ماه شخصیت اصلیش نشون داده میشع 

بعد ۱ماه صمیمی شو 

این سایت جز تلف کردن وقت و عمرو اینترنتتون هیچکار دیگه ای براتون نمیکنه ...خودمم کم کم میخام برم 💔😐 میدونی بی ارزشی اطرافیانم کی برام ثابت شد؟زمانی که سگ ۱۰تومنی ارزشش برام از قیمت ادم تو دارک وب که ۲۰میلیارده برام بیشتر شد.....تازه تو از ۲۰میلیاردم یا شایدم بیشتر بارزشی اینو یادت نره 😉 خشونت علیه #زنان همیشه یه چشم کبود و دندون شکسته و خلاصه دهن پر خون نیست بابا گاهی وقتا اون اضطراب کوفتیه ک تو جون زن گذاشتن که فکر میکنه باید لاغر تر مهربون تر خوشکل تر #باکره تر خانه دار تر باشه تا خودشنباشه تا برای یه مرد کافی باشه 💔 اره همون نقابی ک تو صورت همه #زنان گذاشتن ازدواج مایه بدبختی و بزرگترین خشونت علیه یه زنه میدونی چرا؟! کدوم مردیه ک برده جنسی شبانه روزی داره بدش میاد کدومشون از کیسه بوکس مفتکی اشپز خدمتکار خیاط ودستگاه جوجه کشی بدش میاد؟ :) #نه.به.ازدواج.با.مرد.ایرانی. #نعلت.بر.زن.ستیزان 
👋 سلام به همه‌ مسابقه‌ی هیس‌طوری با ۵ میلیارد (🤯) جایزه مثل لپ تاب ، تلفن همراه ، چهل میلیون ت ...

بچه ها این لینک مسابقه رو فرستادم حتما ثبت نام کنین و شرکت کنین خیلی مسابقه باحالیه من خانوادگی شرکت کردم     

زود عاشق نشو  قوی و جذاب باش  اصلا احساسی تصمیم نگیر  بعد ۸ماه شخصیت اصلیش نشون دا ...

تا یک ماه پیشقدم نباشم ورفقط اون اقا منفعل پیشقدم باشه؟؟

حس سردی و اویزان بودن ایجاد نمیکنه؟؟

تا چه زمانی از فعل جمع استفاده کنم؟؟

تا یک ماه پیشقدم نباشم ورفقط اون اقا منفعل پیشقدم باشه؟؟ حس سردی و اویزان بودن ایجاد نمیکنه؟؟ تا چ ...

اهااا ببخشید اشتباه توضیح یه تایپک دیگه رو دادم 

الان برات توضیح میدم 

ببین شما باید یه دختر مهربون و کمی پر حرفو اجتماعی باشید 

مثلا توی چت بیشتر بزار ک اون پیام بده اگه دیدی بعد یک رو پیام نداد اونوقت شما پیام بده 

اره تا یکماه ک سردی میشه ببخشید اشتباهیی پیام دادم😅

نه اشکال نداره گرم بگیری ولی احترامو چهارچوبی ک راعایت کردی واقعا قابل تحسینه فقط همون جوری ک گفتم مهربون و پر حرفتر باشید کلا عالی هستی 

شما هر سوالی ک دارید میتونین بپرسین 🙂

این سایت جز تلف کردن وقت و عمرو اینترنتتون هیچکار دیگه ای براتون نمیکنه ...خودمم کم کم میخام برم 💔😐 میدونی بی ارزشی اطرافیانم کی برام ثابت شد؟زمانی که سگ ۱۰تومنی ارزشش برام از قیمت ادم تو دارک وب که ۲۰میلیارده برام بیشتر شد.....تازه تو از ۲۰میلیاردم یا شایدم بیشتر بارزشی اینو یادت نره 😉 خشونت علیه #زنان همیشه یه چشم کبود و دندون شکسته و خلاصه دهن پر خون نیست بابا گاهی وقتا اون اضطراب کوفتیه ک تو جون زن گذاشتن که فکر میکنه باید لاغر تر مهربون تر خوشکل تر #باکره تر خانه دار تر باشه تا خودشنباشه تا برای یه مرد کافی باشه 💔 اره همون نقابی ک تو صورت همه #زنان گذاشتن ازدواج مایه بدبختی و بزرگترین خشونت علیه یه زنه میدونی چرا؟! کدوم مردیه ک برده جنسی شبانه روزی داره بدش میاد کدومشون از کیسه بوکس مفتکی اشپز خدمتکار خیاط ودستگاه جوجه کشی بدش میاد؟ :) #نه.به.ازدواج.با.مرد.ایرانی. #نعلت.بر.زن.ستیزان