2733
2734

امروز غیبت یه نفر رو کردم

بعد به خودش هم گفتم که غیبتت رو کردم

ولی بهش نگفتم که چی گفتم

تو گروه هم جلو همه ازش عذرخواهی کردم و گفتم غلط کردم

ولی همش دارم خودخوری میکنم

ناراحتم

به نظرتون همین که بهش گفتم کافیه؟

بهم بگید توروخدا دارم از غصه دق میکنم

دستم به هیچ کاری نمیره انجام بدم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا غیبت میکنی تا بگی غلط کردم؟  حرف ها خیلی زشتی پشت سرش گفتی نه؟  همین کع بش گفتی و مع ...

نه بابا زشت نبود 

فقط من دارم خودم رو میکشم

مرسی که گفتی

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2728
گلم اگه از لحاظ گناه میگی،مطمئن باش بخشیده شده گناهت چون اعتراف کردی،وازش طلب بخشش کردی

وای فدات بشم عزیزم

ممنون که گفتی

برگامو ریزوندی دختر😐 رفتی به طرف گفتی پشت سرت حرف زدم و غیبت کردم؟؟ 🍃🍃🍃🍃

آره گفتم  وگرنه دیگه نمیتونستم زندگی کنم

2738
بهت درخواست میدم ی سوالی دارم

باشه چشم

برا هر کسی پیش میاد، هیچکس معصوم  نیست.

میدونم صدرصد شما درست میگید

ولی بعضیا که مثل ایشون حساس هستند باید کنترل کنن خودشون رو من اینو میگم وگدنه من خودم این کار اشتباه غیبت رو خیلی وقتا انجام دادم

اخما تو هم، غصه ها کوهن ⛰️💔
میدونم صدرصد شما درست میگید ولی بعضیا که مثل ایشون حساس هستند باید کنترل کنن خودشون رو من اینو میگم ...

احسنت

راستش  به چشم بنده،  شجاعت و صفای وجودی ایشون بیشتر به چشمم اومد  تا اشتباهشون.

قطعا  شما بامن هم عقیده این که اقرار به اشتباه و طلب حلالیت کاربزرگ و از طرفی سختیه، پس یقین دارم ایشون بشدت مراقب هستن که کاری نکنن که نیازمند عذر خواهی باشه

👷‍♂️🙂من آرش هستم یک آقای آقا.😊👷
2706