2726

هرچی هم میگی مستقیم و عیر مستقیم اونوقت چه کار می‌کنید 

ی سره دنبال کاره ....

نه تفریح نه خوشی داریم 

خونه هم میاد استرس داره برای ارسال فروشهاش

یعنی شدم عین ی مادر ک‌باید تنش‌ها رو کم کنم 

در حالیکه دلم میخواد مثل یک‌زن باشم‌نازمو بخره مهربونی کنه 

داستانی دارم 

شما باشید چیکار میکنید ؟‌ با دوستام میرم کافه دلم نمیخواست شوهر داشتم ولی از این پسرای گوگولی مهربون بود بس بود 

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مردا اکثرا دنبال کارن زندگیشون همینه

نه شوهر رفیقم انقدر خوبه و باحاله و خوشن باهم

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌

مال منم همینه . من خودم یه دوره خیلی ناراحت بودم چرا رابطمون مثه سابق نیست . اما الآن خودمم دل و دماغ ندارم .

از مردی که از ۶ صبح بیدار میشه میره سرکار ساعت ۷ونیم الی ۹ونیم شب برمیگرده ، چجوری انتظار داشته باشم قربون صدقه بره ؟ وقتی میاد چشماش از خستگی قرمزه ، تو این سن دیسک کمر گرفته .

اصلا حال این روزهام خوب نیست . کاش یه سرمایه ای داشتیم که شوهرمو از این کار لعنتی نجات میدادم .

مال منم همینه . من خودم یه دوره خیلی ناراحت بودم چرا رابطمون مثه سابق نیست . اما الآن خودمم دل و دما ...

خوبه درکش میکنی

بعد با شوهری که یه هفته اس رفته بادوستاش مجردی مسافرت نه جواب پیام میده نه گوشی جواب میده که خودشم یه خبری نمیگیره کجا هستین نیستین پول دارین یانه 😕😕 با این دیگه چیکار کرد 

بعد با شوهری که یه هفته اس رفته بادوستاش مجردی مسافرت نه جواب پیام میده نه گوشی جواب میده که خودشم ی ...

اوه چه اعصابی دارید 😑😑😑من ی لحطه نمیمونم

اگه به منم پول بده بتونم به آرزوهای کوچک و بزرگم برسم کاری باهاش ندارم مرداد را فشار بیاری روشون از کوره در میرن ممکنه انقد غر بزنی پناه ببره ب ی زن دیگه حواست باشه دیدم که میگم رهاش کن بهش آرامش بده سعی کن خودتم ی آرامشی پیدا کنی مثلا منا با پول میشه آروم کرد ببین چی آرومت می‌کنه چون تو هم نباید زیاد تحت فشار باشی ی چیزی غیر شوهر

خوبه درکش میکنی

درک نکنم چیکار کنم ؟ دعوا کنم که زندگی بدتر به کام هردومون تلخ میشه .

خیلی ها بهم میگن مرد باید کار کنه دیگه بیاد ور دلت چیکار کنی.

اما من ناراحتیم اینه هم همو نمی‌بینیم ،  هم اینکه سلامتیش درخطره . و هم اینکه این همه تلاش میکنه یه زندگی معمولی داریم ‌.

2706