2410
2553

راجب عوارضش میتونن بگن؟ 

هنوز امید داریم بیاد فردا بشه که تموم شه همه ی دردامی خوام غم از دلتو بگیری طلوع صبح باشه مرگ غم ها... 

من داروسازم و به عنوان داروساز هرکی این سوال رو در مورد هر دارویی ازم میپرسه بهش میگم هر دارویی عارضه داره، یک دارو کم یک‌ دارو زیاد، باید دید سود دارو توی این مریض به عوارضش میچربه یا نه.

ولی همین من، در مورد این دارو بهت میگم «هیچ» سودی از این دارو به عوارضی که داره نمی‌ارزه. 

سمتش نرو. اگر داری مصرف میکنی قطعش کن و جایگزین براش پیدا کن.

چه تجویز پزشک باشه و نسخه داشته باشی براش، چه بدون نسخه.

کمترین عارضه‌ش، دقت کن، «کمترینش» اختلال حافظه و فراموشیه.

من تعجب میکنم این دارو چطور هنوز از بازار جهانی حذف نشده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من داروسازم و به عنوان داروساز هرکی این سوال رو در مورد هر دارویی ازم میپرسه بهش میگم هر دارویی عارض ...

مرسی از راهنماییت گلم

هنوز امید داریم بیاد فردا بشه که تموم شه همه ی دردامی خوام غم از دلتو بگیری طلوع صبح باشه مرگ غم ها... 
2720
من داروسازم و به عنوان داروساز هرکی این سوال رو در مورد هر دارویی ازم میپرسه بهش میگم هر دارویی عارض ...

سلام، لطفا نظرتون رو درباره  قرص ٫ایمی پرامین ۱۰ ٫ میگین.

بخاطر اینکه شبها دیر نخوابم می‌خوام مصرف کنم،شبی نصف قرص. ولی هنوز استفاده نکردم

سلام تجویز پزشک هست؟

بله پزشک متخصص پوست رفتم بخاطر موضوعی که فکر کنم استرس و آرامش هم ممکنه روش تاثیر داشته باشه. توی صحبتهای دکتر بیشتر روی ریلکس بودن و آرامش داشتن برای حل خیلی از مشکلات بدن و پوست تاکید داشت ،فکر کنم بین صحبتهام هم بهش گفتم شبها دیر می‌خوابم و فکر و اینا هم میکنم،بعد دیدم تو نسخه نوشته بود برام

حالا نمی‌دونم مصرف کنم یا نه چون میترسم وابستگی داشته باشه