2410
2553
واای چه خوب نمیشه یکی هم برامن درست کنه

کلا غذای نونی نمیخوره یا الویه دوست نداره؟خوراک مرغم میشه عالیه،یه سینه واسه دونفر کافیه،بزار با ابو ادویه وپیاز خام بپزه،بعد ریش ریش کن سیب زمینی سرخ کن ادویه بزن مرغو بریز تفت بده جدا قارچ تفت بده رب بزن همه رو قاطی،درشو بزار کم کن روغن بندازه روش لبمو یا نارنج عالیییی

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیشب انقدر گشنم بود داشتم الویه درست میکردم حسابی مشغول بودم یهو سرم سوخت حس کردم صورتم خیس شد دیدم ...

وای چه خطرناک ایشاالله زود خوب شی ولی بشتر مواظب باش عزیزم اصلا چیزای خطرناک و جمع کن

دیشب انقدر گشنم بود داشتم الویه درست میکردم حسابی مشغول بودم یهو سرم سوخت حس کردم صورتم خیس شد دیدم ...

پسر منم دوسالشه الان تو سن خطرناکی هستن متوجه عواقب کارشون نیستن،پسر منم دوماه پیش ماشینشو پرت کرد وسط تی وی،نابود شد رفت چه خرج بیخودی ولی شد دیگه

2720
😱😱😳😳

بخدا خیلی شیطونه جدیدا کارای خطرناک هم میکنه دلمم نمیاد دعواش کنم میگم بچس عقلش نمیرسه نمیدونم چیکارش کنم چجور بهش یاد بدم کاربد نکنه دیشب انقدر گریه کردم الان چشمام حسابی پف کرده

پسر منم دوسالشه الان تو سن خطرناکی هستن متوجه عواقب کارشون نیستن،پسر منم دوماه پیش ماشینشو پرت کرد و ...

دخترمنم  اسباب بازیاشو و سیله هاشو هی میاد پرت میکنه سمته منو باباش فرار میکنه هرچی هم میگم نکن بدتر انگار لج میکنه 

2714
وای چه خطرناک ایشاالله زود خوب شی ولی بشتر مواظب باش عزیزم اصلا چیزای خطرناک و جمع کن

مرسی اره جمع میکنم 

فقط نگران توراهیمم ک اون ب دنیا بیاد بلایی سرش نیاره از رو حسادت😖

تصویب شد  پاشدم گذاشتم منم😁 یجوری تعریف کردی با نوشابه ... هوستم کرد

خب عالیه خوش حالم تونستم تو تصمیم گیری این امر خطیر کمکت کنم 🤝😁

پیشاپیش گوارای وجودت😄🌸

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 ✌️۱۴۰/اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
دخترمنم  اسباب بازیاشو و سیله هاشو هی میاد پرت میکنه سمته منو باباش فرار میکنه هرچی هم میگم نکن ...

اره بدتر میشه دعواش نکن،تجربه خودمه البته،توجه کنی وقتی باهم حرف میزنید سرتون گرمه اینکارو میکنه،میخواد جلب توجه کنه،میدونه کارش بده ولی نمیدونه چرا؟باهاش قهر کن بهشم بگو چرا قهری،ولی دعوا نکنی که یهو چاقو وسط شکمته🤣

اره بدتر میشه دعواش نکن،تجربه خودمه البته،توجه کنی وقتی باهم حرف میزنید سرتون گرمه اینکارو میکنه،میخ ...

خخخ شوهرم صبح میخواست برع سرکار میگف تورو خدا ی وقت بچه رو نزنی ها کوچیکه نمیفهمه گفتم ی پدری ازش دربیارم حالا صبر کن .... 

2706