2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شام دیشب 😎

من اونیم که سایه هم نداشت...((اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ...))👣و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست....   از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند....مگر ما چقدر زنده ایم که انقدر میمیریم؟ 🖤  باهم قهر نکنیم خیلی وقتا تلفن بدموقع زنگ زده و داغی بردل گذاشته 🖤                                                                    
2720
شوهرم بیاد خفم میکنه  فک کن قیافش دیدنیه ظهر از سرکار بیاد گشنه ببینه الویه ست چون خیلی بدش می ...

برا ما هم همینه 😂💔

بهرحال باید بسازن 

همیشه غذای مورد علاقه اونا نمیشه که 🙄😂

معلمنآ☘️

از دیشب تصمیمش گرفتم که برای ناهار چلو ماهیچه با سالاد کاهو ، سیر ترشی و نوشابه بخوریم 

جا همگی سبز از الان 🤌😋💚

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 ✌️۱۴۰/اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2714

دیشب انقدر گشنم بود داشتم الویه درست میکردم حسابی مشغول بودم یهو سرم سوخت حس کردم صورتم خیس شد دیدم خونه دخترم ۲ سالشه ولی ب شدت جدیدا خطرناک و اذیت کار شده با چاقوی تیز ک روی میز بود یهو فرو کرد جلوی پیشونیم لای موهام فقط جیغ زدم و شوهرمو صدا  زدم از دیشب زخمم میسوزه الویه هم زهرمارم شد نخوردم

2706