2726
عنوان

ظهر خواب بودم دوست شوهرم بهم زنگ زد

689 بازدید | 29 پست

با هم همکاریم برلی یک موضوع کاری زنگ زد 

من اصلا خوشم ننیاد که اقایون بهم بزنگن نمیدونم چرا الان همش دارم فک میکنم توی خواب و بیداری چی بهش گفتم تا جایی که یادمه چیز بدی نگفتم باز ولی اعصابم خرده اخه من خیلی مراقب حرف زدنم هستم ولی اون موقع توی خواب بیداری بودم دقیقا یادم نمیاد چی گفتم!به نظرتون ممکنه چیز بدی گفته باشم یا خیلی خودمونی حرف زده باشم یا کلا چیز بدی.واقعا اعصابم خرده

ما از کجا بدونیم 😐

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درخواست ویدیو چک بده 😂

خدا دوباره سرپاتون میکنه:) درست جلوی اونایی که زمینتون زدن💚                                                         مامان آوینا خانوم هستم🧡                                    بابی انت و امی یا اباعبدالله❤

از ما میپرسی 😐😐😐

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706