2737
2734
عنوان

میشه کمکم کنید جهیزیه

204 بازدید | 14 پست

خانوما من عقدم و کمد جهیزیمو گرفتم کمد سابقم کاملا داغون شده کشوهاش ریلشون خراب شده و اصلاااا قابل استفاده نیست تا عروسیم یکی دوسال باید صبر کنم 

بعد لباسام تا الان همه داخل کمد قبلیم بود ولی خییییلی ظاهر بدی داشت کشواش همه باز و کجو کله شدن و کل لباسا معلوم بود منم زد ب سرم امشب همه ی لباسامو جا ب جا کردم داخل کمد جهیزیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ب نظرتون کار خوبی کردم یا ن؟

چه اشکالی داره

از اینکه تو این دو سال کمد جهیزیه ت خاک بخوره 

بهتره که

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه
2738

اره بابا دربیار چون میگی یکی دوسال تاعروسیت هست هی باز وبسته میکنی خراب میشه ...از این ساکای لباس هستن مکعبی ان توسایز های مختلف حتی طبقه دارشم هست نمیدونم اسمشون چیه از اونا بخر لباساتوبزار

اره بابا دربیار چون میگی یکی دوسال تاعروسیت هست هی باز وبسته میکنی خراب میشه ...از این ساکای لباس هس ...

لباسام خیییییلی زیادن حتی الان آویزیام خیلیاشون هنوز تو کمد قدیمیمه اصلا اینچزا جواب نمیده حتی ی سبد بزرگم دارم ک پرش لباسه

اره بابا دربیار چون میگی یکی دوسال تاعروسیت هست هی باز وبسته میکنی خراب میشه ...از این ساکای لباس هس ...

بخدا خسته شدم بس این جهیزیه رو نگاه کردم بریدم دیگه نامزدیمم ی سال طول کشید عقدمم نزدیک دوساله 

2706