2726
عنوان

بی خوابی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 34 پست
هنوز اول راهی منم هشت ماهمه الان دیگه واقعا نمیتونم بخوابم از تکون هاش از اینکه هر دقیقه بلند شی پهل ...

عزیزم انشاالله صحیح و سالم بیاد تو بغلت

از چند وقتگی شروع میکنه ورجه وورجه کردن😁؟

و از کی باید بشینی بعد پهلو به پهلو بشی؟

میشه برای سلامتی فندقم صلوات بفرستید🌹😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره . آزمایش دادی ؟ آهن خونت خوبه ؟ بهتره ب افکارت پرو بال ندی خدایی نکرده دچار افسردگی بعد زایمان ن ...

نه هنوز تازه دیروز فهمیدم😁

بیشتر فکرای هیجانیه😅

2728
عزیزم انشاالله صحیح و سالم بیاد تو بغلت از چند وقتگی شروع میکنه ورجه وورجه کردن😁؟ و از کی باید بش ...

اگه بارداری اولته از ۲۰ هفتگی احتمالا بفهمی حرکاتش رو این نشستن پهلو به پهلو شدن هم الکیه اصلا ربطی نداره به بند ناف جنین .بند ناف از حرکات خود جنینه نه مادر

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
عزیزم انشاالله صحیح و سالم بیاد تو بغلت از چند وقتگی شروع میکنه ورجه وورجه کردن😁؟ و از کی باید بش ...

ممنون عزیزم همچنین من پنج ماهی حرکت هاشو حس میکنی ولی از ماه شش و هفت به بعد حرکت نیست که لگد بیشتر  

خب بخاطر همینه نه بخاطر خود بارداری سعی کن خودتو ریلکس کنی چون خیلی از این بی خوابی ها خواهی کشید ار ...

دیشب اصلا نخوابیدم امروزم یه ساعت خوابیدم الان از خستگی دارم میمیرم ولی خوابم نمیبره

خیلی سخته بارداری؟

تجربه ها فرق میکنه من سر دخترم فقط ویار اذیتم کرد اما الان سر این یکی موارد زیادی بوده 

بعضیا برعکس بارداری اولشون سخت تره 

هرچقدم سخت باشه  شیرین کاریا و لذت بچه دار شدن می ارزه 

اگه بارداری اولته از ۲۰ هفتگی احتمالا بفهمی حرکاتش رو این نشستن پهلو به پهلو شدن هم الکیه اصلا ربطی ...

اره اولیه بعد از ۳ سال انتظار خیلی هیجان داره

از الانم دارم لحظه شماری میکنم😁

شوهرمم میگه یعنی ۸ ماه باید صبر کنیم

ممنون عزیزم همچنین من پنج ماهی حرکت هاشو حس میکنی ولی از ماه شش و هفت به بعد حرکت نیست که لگد بیشتر ...

ای جانم😍😍

خدا حفظش کنه برات

ممنون عزیزم بنظرت خوبه وزنش تا پنج ماهگی آب هم نتونستم بخورم فقط با سرم زنده بودم 

اره بابا مهم نیس اگر ریز باشه من دخترم به دنیا اومد زیر 3 کیلو بود ولی زایمانم خوب بود و ماهای اخر تنگی نفس و....  نداشتم الان دومی درشت تره فشار روی لگن و اینا زیاده تنگی نفس شدید داشتم 

تجربه ها فرق میکنه من سر دخترم فقط ویار اذیتم کرد اما الان سر این یکی موارد زیادی بوده  بعضیا ...

من تا اینجا که هیچ علائمی نداشتم😅😅

2706