2410
2553
عنوان

بی خوابی در بارداری

267 بازدید | 34 پست

دوستان تازه دیروز فهمیدم باردارم

شبا با اینکه خیلی خسته ام خوابم نمیبره

موقع خواب که میشه فکر و خیال میاد سراغم

شما تجربه دارید؟ طبیعیه؟

میشه برای سلامتی فندقم صلوات بفرستید🌹😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من بخاطر تکرار ادار بی خوابی داشتم😐و ماه اخر ادم بی خواب میشع خیلی احتمالا بخاطر ترس و استرسی که پیدا کردی واسه بارداری اینجوری شدی نه بحاطر خود بارداری چون اولاش هستی

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2720

احتمالا چون هنوز جنین رشد نکرده و در موردش نگرانی میاد سراغت شایدم یه چیزی تو بدنت کمه 

ولی بیخوابی الان خوراک خودمه 

ماهای اخر بخاطر دسشویی و تکون بچه و خارش بدن و...  اینجوری میشم 

2714
من بخاطر تکرار ادار بی خوابی داشتم😐و ماه اخر ادم بی خواب میشع خیلی احتمالا بخاطر ترس و استرسی که پی ...

اره یه خورده نگرانی دارم و هنوز شوک زده ام

میشه برای سلامتی فندقم صلوات بفرستید🌹😍
از وقتی فهمیدم به شدت هیجان زده ام😁😁

خب بخاطر همینه نه بخاطر خود بارداری سعی کن خودتو ریلکس کنی چون خیلی از این بی خوابی ها خواهی کشید ارزوی یه شب خواب راحت 🤣پس از هر فرصتی استفاده کن

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2706