2410
2553
عنوان

خانما بیاین بگین مقدار nt تون چند بوده من نگرانم .

| مشاهده متن کامل بحث + 67690 بازدید | 47 پست

من دكترم گفت بايد تا ١٥هفته صبر كني تا امنيو انجام بدي ولي يه دكتر ديگه ام گفت اگر هم آمنيو سالم باشه به احتمال ٩٩درصد مشكل قلبي داره منم ريسك نكردم تو هفته حدودا ١٣سقط كردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دكترم گفت بايد تا ١٥هفته صبر كني تا امنيو انجام بدي ولي يه دكتر ديگه ام گفت اگر هم آمنيو سالم باش ...

چند سالته عزیزم؟ دیگه ب گذشته فکر نکن. انشاا... بارداری بعدی با سلامت و ارامش طی میشه. دکترامون خیلی مقصرن کلا. بحرفشون گوش نده زیاد. 

2720
من ۱۲ هفته و ۳ روز رفتم ntگفتن اول دو نیم بعد گفت وایسا ان تی رو عوض کنم زد ۲.۳ یکمی نگرانم اخه ازم ...

خوده دو و نیمم عب نداره حتی. نمیخواسته الکی ازمایشگاه بهت جو بده. شایدم دوباره اندازه گرفته. 

2714
تبسم عزیز درکت می کنم .ولی مال تو زیاد نیست چند سالته و الان هفته چندی ؟ مال من 2.7 بود در واقع ابر ...

عزیزم میدونم این پست بره خیلی وقت پیشه میشه لطف کنی بگی با این ان تی بچه ات ایشالا سالم وسلامت هست؟

سلام.بچه ها من تو هفته 12 و 3روز ntم دور 2.03 بود. به نظرتان باید غربالگری دوم را هم انجام بدم؟؟ خ ...

سلام گلم.عزیزم آزمایشات غربالگری رو انجام بدین هم برای اطمینان از سلامت بچه هم برای اینکه آرامش خودتون بیشتر بشه. اما اصلا به خودتون استرس ندین و مرتب افکار مثبت داشته باشین.من دو تا باردرای داشتم بارداری دومم با اینکه nt 2.8 داشت و ریسک ازمایش غربالگری سه ماهه اول برای سندرم داون  یک پنجم بود(خیلی بالاست ینی یک پنجاهمم ریسک بالا محسوب میشه ریسک من ده برابر بیشتر بود )  آمنیوسنتز 15 هفته و سونوی آنومالی و اکوی قلب جنین توی 18 هفته انجام دادم همه خوب بودن و الان هم دخترم سه ماهشه و الحمدلله سالمه .البته همه نیاز نیست اکوی قلب انجام بدن اما من چون بارداری اولم ناموفق بود و جنین مشکل قلبی داشت برای بارداری دومم همه رو انجام دادم  این هم بگم که nt باردرای اولم عدد 2.1  بود .خواستم بگم با nt بالا یا پایین تصمیم نگیرین و بی خودی هم  به خودتون استرس ندین فقط ازمایشات غربالگری سه ماهه اول رو حتما انجام بدین .

2706