2726
عنوان

عجیب ترین کاری که همسایه تون کرده چی بوده ؟خودم بگم ..........

| مشاهده متن کامل بحث + 685844 بازدید | 1398 پست

همیشه شدیددددد دعوا میکنن صداشون تو خونه ماست مخصوصا ساعت ۳..۴ صبح

یه شب دعواشون من از خواب پریدم بعد یهو یارو در آپارتمانشو باز کرد عربده زد تو ساختمون منم از خوابم پریده بودم بی اعصاب میخواستم برم جرش بدم مامانم نذاشت پامو کوبیدم زمین محکم 

فرداش یارو پرو پرو اومد بالا گفت تو پا میکوبید من نتونستم بخوابم برم سر کار، منم بهش گفتم گه نخور عزیزم و دعوامون شد ولی خیلییییی پرو بود چون در نهایت بازم حرف خودشو میزد 😐

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زن و شوهر دعواشون شده بود 

زنه شوهرشو ک رفته بود تو تراس سیگار بکشه ، درو روش قفل کرد 

مرده داد داد 

زنه باز نمیکرد 

مرده هم زنگ زده بود به مادر و پدر ش و خواهرش و ۱۱۰ 

پایین همشون جمع بودن

🥴

خدایاشکرت💚

یبار من یه سوسک دیدم رو زمین اون موقع تو اپارتمان بودیم با پشه کش زدمش یه جیغ خفه هم کشیدم همسایمون اومد درو زد گفت با شوهرت دعوات شده گفتم نه گفت آخه صدای سیلی شنیدم😑😑😑😑یعنی انقدر صدا راحت میرفت میومد

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد

یه شلوار خیلی خیلی خوشگل داشتم که خیلی قیمتش گرون بود ،، همسایمون شلوار منو دید یه روز اومد گفت میشه شلوارتو بدی دخترم میخواد به خیاط نشون بده منم دادم بهش ۱۱ روز شلوار منو نیاورد بعد دیدم دخترش استوری گذاشته تو عروسی شلوار من پاشه،،،، شوهرم خیلی عصبانی شد دخترمو فرستادم در خونشون شلوار رو بیاره؛،،، خانومه شلوار رو کثیف و نشسته بدون اینکه بزاره تو پاکت ،،، همینجوری دستش گرفته بود آورد،،، دو هفته بعد دوباره اومد دنبال شلوار گفت ببخشید اون موقع نشد نشون خیاط بدم میشه الان بدی منم بهش ندادم

صدای کاررای خاک بر سریشون میاد لعنتی  خونمون ویلایی ، اتاقشون پشت اتاق من ، و جالب اینجاست ۵۵ ...

هعی وایه من

یاد خودم افتادم، همسایه قبلیمون 

به شوهرش میگفت فردا بری تهران من چکار کنم، فلان =))))) 

(مأموریت داشت) 😬😬

آپارتمان رو کردن محل قاچاق سوخت.ماکه همکف باشیم از زیر راه پله تا دم در خونمون پر کردن از بشکه هفتاد لیتری بنزین رو وانتشم که تو پارکینگ پارکه همیشه چندتا هست.خیلی عصبیم بوس قشنگ تو خونه میاد

توپ تانک دسته بیل دختر فقط با سبیل😎حافظ کل سوره قل هو الله احد م😌این کاربری دست هشت نفره من ،نوه عمه ی پدربزرگ مادر همسایمون،اون روی سگم،کودک درونم،و بقیه اهالی محل😐😑🥲🤣
2706