2726
عنوان

عجیب ترین کاری که همسایه تون کرده چی بوده ؟خودم بگم ..........

| مشاهده متن کامل بحث + 685877 بازدید | 1398 پست

رفته بودم خونه همسایمون.. بعد ورداشت کهنه های کثیف بچشو بچشو شست انداخت روی بشقاب های شسته شده 🥴🗿

. یه بار اومدم یه اسکناسِ پاره بدم به راننده تاکسی؛ اینقدر استرس داشتم که گفتم:دست شما درد نکنه، همین کنار نگه دارین، من پاره میشم..!🗿😂😂😂😂   ( چاکر همه نی نی سایتیا❤️)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
پسرم شب نمیخوابید گریه میکرد زنگ زد ۱۱۰ 😐

واقعا پلیسا خندشون نگرفت

شب‌هایی در زندگی‌ام بود که خیال می‌کردم تا صبح، زیر انبوهِ رنج متلاشی خواهم شد،                 اما صبح شد..
صدای کاررای خاک بر سریشون میاد لعنتی  خونمون ویلایی ، اتاقشون پشت اتاق من ، و جالب اینجاست ۵۵ ...

اخی😂😂😂😂😂😂

. یه بار اومدم یه اسکناسِ پاره بدم به راننده تاکسی؛ اینقدر استرس داشتم که گفتم:دست شما درد نکنه، همین کنار نگه دارین، من پاره میشم..!🗿😂😂😂😂   ( چاکر همه نی نی سایتیا❤️)
مانم یکشه داشتیم یعنی دلمون خین بی تا شکرخدا بار کردن

لرهستین؟ 

همسایه بد خیلی ازار دهندس

لطفا به چیزایی که خودت هیچ نقشی تو به دست آوردنشون نداشتی افتخار نکن! مثل: چهره، قد، رنگ چشم، ماه تولد، ثروت خانوادگی... به شعورت افتخار کن، به تعداد کتابایی که خوندی،اصالت، مهربونی، انسانیت...❤

خونمون ویلاییه همسایه کناریمونم همینطور 

ی شب حدود 11 بود با 4 تا از دوستامون ک همه هم  بدون بچه ایم. کلا 6 نفر. نسشته بودیم پانتومیم بازی کردن. دیدیم با صدای بدییییی دارن درو میکوووووبن درصورتی ک ما زنگ داره خونمون 

شوهرم رف دم در زن همسایمون بود

گف صداتون نمیذاره ما بخابیم،😐😐

این در صورتیه ک ما شااااید ماهی یکبار اونم مهمون بدون بچه و سروصدا داشته باشیم

بابغض لبخند بزن   بگذار شیطان سجده کند به عظمت غروری که هرگز نشکست   
2706