2733
2734
عنوان

پلی کیستیک و تنبلی تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 49 پست
خب برنامه غذاییت رو بگو بهم اونا فقط گوشت و ماهی و نیگو میخورت ما غذای اصلیمون برنج 

تو اینستا اگه هشتگ lowcarbfood رو دنبال کنی هزار تا دستور غذای خوشمزه هست! غذاهای ایرانی هم مثلا کوکوسبزی خالی غذای کاملیه یا اگه حس اشپزی نداشته باشم حبوبات خورشت رو زیاد میکنم خودم خورشت خالی با سالاد میخورم!

یا غذایی رو میخورم که ترکیب فیبر و پروتئین و کربوهیدرات و چربی سالم باشه مثل لوبیا پلو! این غذاها به اصطلاح بهش میگن بالانس شده و مثل برنج سفید یا نون قند رو بالا نمیبره!خلاصه مبحث تغذیه تو تنبلی یکم پیچیده اس ولی یکم وقت بزاری تحقیق کنی دیگه یه عمرا راحتی

proud femenist  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
شرمنده فندق خانم فقط قند و شکر رو حذف کردین؟ و همه چیز میخوردین بعدش؟ یا فست فود اینا رم حذف کردی ...

اصلاح سبک زندگی ینی رژیم غذایی سالم و خواب منظم

فست فود و کنسرو و کیک و بیسکوئیت و‌هله هوله حذف

اولین مورد هم برام روغن گفته 

حذف روغن جامد مایع 

واستفاده از روغن زیتون و شهم گاو واسه من چون طبعم سرد شده و حذف فسقود وکلی موارد دیگه وقت کنم چون زیاده یه تایپیک واسه این مورد میزنن

2706