2733
2734

خیلی از قدیمیا اعتقاد دارن اگه گوش راست صوت بکشه یعنی حرف خوبی پشت سرش میزنن اگه چپ باشه یعنی بد

بنظرتون واقعیت داره؟

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ساقی خوب حتی از پدر و مادر هم موثر تره  فکر کنم اون زمانا جنس ها خیلی خوب بوده😂😂

😂😂😂

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد
2738
من شنیدم میگن حاضرم. معمولا میگن از دنیای مردگان کسی اسممون صدا زده

یا خدا چه ترسناک