2726
عنوان

غم انگیزترین سکوت دنیا

237 بازدید | 11 پست

چقدر ناراحت کننده ست بعد از مدت ها بیایی دوستت رو ببینی 

همش باهاش حرف بزنی حرف بزنی گریه کنی ولی اون فقط سکوت کنه

سمیراجان امروز که داشتم تو باغچه ی مدرسه برای پرنده ها غذا می ریختم یهو دلم برام تنگ شده

اونقدر تنگ شد که منو کشوند اینجا کنارت

رفیق نیستی ببینی چقدر از غصه دنیا پیر شدم

سمیرا یادته باهات قهر کرده بودم و هرکاری کردی آشتی نکردم یه روز دوتا بسته خالی قرص به شیوا نشون دادی گفتی اینا رو خوردم خودکشی کنم شیوا هم اومد به من گفت

شب اومدم در خونتون تو چهارچوب در ایستاده بودی با حالت ناراحتی عصبانی بهت گفتم برو کنار میخوام به مامانت بگم چیکار کردی همون لحظه بغلم کردی و گفتی بهت دروغ گفتم خواستم اینجوری باهام آشتی کنی

چقدر من احمق بودم

یادته بهم دیگه قول دادیم تا آخرش کنار هم بمونیم

چیشد که رفیق نیمه راه شدی؟

چقدر دلم برای خاطراتمون، خنده هامون تنگ شده عزیزم

دلتنگتم رفیق  بگو برای دیدنت مونده چندتا بهار؟؟

سمیرا جان کاش تو اون تصادف لعنتی منم کنارت بودم باهم میرفتیم ♥♥♥

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کاش یه سنگ قبرم نصیب من بشه برم زیرش بخوابم 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

خدا بیامرزتشون 🖤🖤🖤🥺🥺🥺

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍
کاش یه سنگ قبرم نصیب من بشه برم زیرش بخوابم 

چرا 

نگو اینجوری، خدا کمکت کنه 

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید

عزیزم خدا بهت صبر بده🥺

همچنین به خانوادش

براش فاتحه می خونم🥺

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚