2703
2553
عنوان

کسایی لیفت دماغ کردن بیاین

157 بازدید | 20 پست

تو نظرمه برم لیفت کنم 

البته دماغم صافه و قوز نداره و از بغلم مث عملیاس اما از روبرو سرش گوشتیه میخام یکم جمع تر بشه 

اگر لیفت کنم اینطور میشه یان؟ 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

دوستم انجام داده بود خوب شده بودش‌ لیفت بانخ‌ البته پیش یه‌ دکترخوب برو‌ ۴ ۵ ماهی میشه انجام داده راضیه آنزیم یا فیلرم‌ هسش

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️
اسي من تيپ پلاستي شنيدم.. ولي ليفت رو راجعبه ش بگو نشنيده بودم قيمتم بگو كلا چجوريا ميشه؟

لیفت با نخ انجام میدن ک دماغ رو ب بالا میشه مث عملیا و جمع تر. اما بعد 3ماه باز مث اولش میشه هرنخ قبلا 600 بود هزینش تا2 تومن

2714
دوستم انجام داده بود خوب شده بودش‌ لیفت بانخ‌ البته پیش یه‌ دکترخوب برو‌ ۴ ۵ ماهی میشه انجام داده را ...

انزیم و فیلر واسه قوز و مشکلات دماغه بیشتر 

دماغ من خودش صاف و سربالاهس فقط میخام از روبرو جمع تر بشه 

این هزینش چقد؟

بستگی ب نوع نخش داره از 600تومنه هرنخ حدودا 2میلیون میشه هربار شایدم کمتر یا بیشتر 

انزیم و فیلر واسه قوز و مشکلات دماغه بیشتر  دماغ من خودش صاف و سربالاهس فقط میخام از روبرو جمع ...

اها پس کلا مشکلی نداره دماغت فقط نوکشومیخای‌ ببری بالا همون لیفت کن  راسی چسب لیفت بینی بخر بزن نامرئی هسش وقتی  لیفت میکنی چسبوبزن

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️
دیوونه ای هر سه ماه بری با نخ بکشی بالا؟ چون نوکش گوشتیه انزیم بزن کوچیک میشه یا تیپ پلاستی کن

ن تمدید نمیخاستم بکنم 

انزیم میترسم بزرگتر شه 

تیپ پلاستی چیه؟ 

اها پس کلا مشکلی نداره دماغت فقط نوکشومیخای‌ ببری بالا همون لیفت کن  راسی چسب لیفت بینی بخر بزن ...

میدونی صافه نوکشم خوبه فقط گوشتیه  از روبرو خیلی بزرگ و ضایعم نیست فقط میخام جمع تر بشه

2706