2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
😎😂گفتم رفتم پیش فالگیر گفته با ی دختره در ارتباطی البته مچ نگرفتم چون گفت فالگیر...خورد😂😂

😂😂😂باحال گفتی خوشم اومد

خب بعدش چیشد؟شوهرته؟

سفارش داستان کوتاه و سناریوی کلیپ و رمان پذیرفته می شود

یهویی گوشیشو برداشتم دیدم بازه .بعد فک میکرد من رمزشو حدس زدم فک میکرد خیلی دختر باهوشی هستم 😂منم لو ندادم

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
بابامو با یه زن دیگ دو بار دیدم داستانش تو تاپیک یکی مونده به آخرم هست:)

دیدن خیانت پدر مادر واقعا سخت و چندش آوره😔

چرا امضام پاک شده   تاپیک خوب تاپیکی است که ترکیده   
داداشم و عموم ب بهانه سر زدن ب دوست مریضشون ک یه شهر دیگس دوهفته رفتن شمال😐💔 چطوری فهمیدم خودمم در ...

😁😁

چرا امضام پاک شده   تاپیک خوب تاپیکی است که ترکیده   
2706