2726

جواب تاپیک قبلیم

آب زردک هستش🤗

بی نهایت خوشمزه ست😍

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زردک چیه

هویجه

میگه حسش نمیاد...حسش نمیاد ورزش کنم ،کتاب بخونم ،مدیتیشن کنم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم، بیرون برم .  خب معلومه که حسش نمیاد!! مگه آسونه که حسش بیاد ؟ یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟ خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد. گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه . اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه . اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه . باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی . نگو نمیتونم . نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که ... بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
2728

بله در قم😀

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
زردک چیه

یه چیزی شبیه هویج ولی زردرنگه و شیرینه🤗

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
زردک همون هویجه دیگه.هویج فرنگی نیست هویج قدیمی که تو ایران کشت میشد هست یکم شیرین تر از هویج فرنگیه

بله عزیزم

ولی هویج فرنگی نیست

نه زردک هویج نیست شیرین تره  

تو گوگل هم نوشته هویجه

میگه حسش نمیاد...حسش نمیاد ورزش کنم ،کتاب بخونم ،مدیتیشن کنم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم، بیرون برم .  خب معلومه که حسش نمیاد!! مگه آسونه که حسش بیاد ؟ یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟ خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد. گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه . اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه . اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه . باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی . نگو نمیتونم . نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که ... بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
تو گوگل هم نوشته هویجه

ولی خب یه ذره با چیزی که من دیدم فرق داره😄

ولی خب یه ذره با چیزی که من دیدم فرق داره😄

تفاوتش با هویج فقط رنگشه 

و اینکه خوشمزه تره

2706