2726

و حتی شوهر خواهرش و بچه هاش.

درصورتیکه چند تا خواهر و خواهرزاده دیگه داره که از اینا بهترن.اونا رو اصلا محل نمیده طفلکیا رو

ولی  چشمش فقط اینا رو میبینه.

تازه اینا میخواستن زندگیم رو بهم بزنن

هی تو گوشش میخونن که رفت و آمد من با خانوادم رو قطع کنن.

یا بهش میگن ما دیگه تکرار نمیشیم، ولی زن رو میتونی بگیری.

یا هی زنگ میزنن که بکشونن خونه شون

حالا وقتی با این اخلاقاشون شوهرم اینقدر مطیعشونه ،میخوام خودم رو بکشم

چیکار کنم از دستشون

یه خانوم مهندس عاشق آشپزی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واااای تمام اینایی که میگی مثل اخلاق عمه ی شوهر منه.زنیکه ی پست فترت فقط دنبال آشوب و فتنه هستش.خدا لعنتش کنه

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷
بخدا تو جایگاهت سر جاشه تکون نمیخوره ...تو کار خودتو بکن الان اونا میگن نزار بره شوهرت نمیزاره بری س ...

بله ،تاثیر میگیره کاملا

الان اخلاقش اینقدر عوض شده

متاسفانه خیلی گوشی و تاثیر پذیره

یه خانوم مهندس عاشق آشپزی  

شمارو بخدا پاتون رو از روابط شوهراتون و خانواده هاشون بکشید بیرووون. ول کنید اخه با محبت خواهر برادی چکار دارید. تلاشتون رو بزارید برای محبت و استحکام رولبط و زندگی خودتون آخه عزیزجان. انقدر که حرص میخورید برای خراب کردن رابطه شوهر و خانواده اش اگر برای روابط دونفره خودتون حرص بخورید هیچ کسی و هیچ چیزی نمیتونه اسیبی به زندگی و اعصابتون برسونه

آخه دیگه مگه شما باید تعییین کنید به کدوم خواهرش محبت بیشتری داشته باشه. ووووووی🤯🤯🤯

سلام😊 
2706