2726
عنوان

تاپیک رسیدگی به مشکلات کاربری

| مشاهده متن کامل بحث + 62831 بازدید | 11733 پست
سلام درست میشه

انشالله.ممنون

شخصی در کاباره ميميرد و شخصی ديگر در مسجد شاید اولی برای نصیحت داخل رفته بود و دومی برای دزدیدن کفشها پس انسانها را به میل خود قضاوت نکنیم🚶

نی نی یار۵ لطفابه مشکل من رسیدگی کنین

بخداهلاک شدم ازبس دنبال نی نی یارهابودم

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی یک تاپیکی چند دقیقه ای باز بمونه وقتی میخواهید پست بذارید این پیغام میاد وقتی رفرش کنید صفحه رو ...

نی نی یارجون میشه تاآنلاین هستیدتاپیک منم خذف کنید

خواهشاااااا

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2728
لطفا این دو تا تاپیک‌رو حذف کنین : این و این

وا ! هرکی بعد من پیام داد تاپیکشو پاک کردین مال منو پاک نکردین هنوز !!!!!

به شوق خلوتی دگر که روبراه کرده ای     تمام هستی مرا شکنجه گاه کرده ای
سلام اگر قبلا موقع ثبت نام وارد نکردید شماره رو براتون پیغام امده متوجه نشدید

الان اگه بخوام شمارمو وارد کنم باید چیکار کنم؟

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
سلام میشه راهنماییم کنید چطوری میتونم با کاربری قبلی ام بیام بنام پارسا پریسا عشق های مامان هر کاری ...

سلام خب رمزتون اشتباهه باید اسم کاربریتون رو هر چی که هست بدین اینجا بعد یک لینک تغییر رمز براتون میاد رمزتون رو عوض کنید وارد بشید خبر هم به من بدید

https://www.ninisite.com/imen/forgotpassword

اگر کاربریتون قبل از 96 هست باید اسم کاربری رو وارد کنید اگر 96 هست باید ایمیلتون رو وارد کنید

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام حذف کامل نداریم  فقط دو مورد خیلی ضروری رو میبندیم از تاپیک های قدیمی هم نه فقط تاپیک های ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1446288/میشه-بیاید-مبلای-منو-ببینید

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
2706