2737
2734
عنوان

کاپ قاعدگی همش تبلیغه نی نی سایته

10623 بازدید | 240 پست

خریدم واین ماه استفاده کردم بااین که همه نکات که گفتن رو رعایت کردم ولی کامل کامل خونریزی خارج میشه 

پولتون رو هدر ندید 

سایزمم مناسب خریدم سایز دو

شنیدم یکی دوماه اول تا میای استفادشو یاد بگیری نشتی داری 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دو سایزشو گرفتم اصلا نشد استفاده کنم عفونت گرفتم درد داشتم

یا همش از بغل نشت میداد 

الان برام بی استفاده اس پولمو دور ریختم

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

چه ربطی به تبلیغات داره من خودم استفاده می‌کنم و از اونجایی که واقعا بهترین وسیله‌ای بوده تا الان خریدم به همه پیشنهادش می‌کنم. به احتمال زیاد شما نتونستی درست ازش استفاده کنی

حال هر سرزمین را باید از حال زن‌هایش شناخت.
2738

اها😒

حالا چون مال تو نشستی داره یعنی تبلیغ الکی بوده؟

۲ساله دارم استفاده میکنم و هرسری مخترعشو سلام و صلوات میفرستم که همچین چیز مفیدی ساخته.

فمینیست نیستم، اما به برابری حقوق زن و مرد اعتقاد دارم.

يجاي كارت ميلنگيده چون اطراف من همه ميذارن و كاملا راضين

فقط من ميترسم نميذارم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706