2703
2553
عنوان

کیا پانیک دارن میشه بیان!

117 بازدید | 28 پست

خیلی بی قرارم استرس شدید دارم 

دلم یهو هوری میریزه 

زیادی از حد بی قرارم 

و گور میگیرم گاهی اوقات 

گاهی تپش قلب دارم یا نفسم ب زور در میاد 

ااحساس سنگینی رو قفسع سینم میکنم و درد 

الانم این حالتو دارم و درد میکنه و احساس بی قراری میکنم 

میترسم بمیرم الان یا الانه ک بمیرم 

معدمم میسوزع 

گاهیم عرق میکنم یهو گور میگیرم 

اینا علائماشه؟ 

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبختم‌منم‌همین‌طور  فلج‌میشه برا لحظه ایی کل بدنم انگا ک مردم

وای بعضی اوقات اره قبلا خیلی بد بودم همه جام فلج میشد برا چن ساعتی جون نداشتم 

سردرد و سرگیچم دارم

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
2456
منم این جورین زندگیم مختل شد ه

الان طرفای قلبم درد میکنه باید چیکار کنم چ دکتری برم؟ 

2714
بله من چند ساله درگیرم.. یه جور صرع خفیف هست دیگه. من دارو مصرف میکنم

هرچیه حالم بده 

بیشتر وقتا اینجوریم انگار ک میمیرم 🙁

ولش بابا من ولش کردم 

🙁اخه قلبم درد میگیره اذیتم الان 

تشنج هم داشتی؟ خب پیگیر درمان باش. 

تشنج نداشتم ولی بی حس شده بدنم چن باری 

عزیزم من خودم از عوارض داروی اعصاب مریضی بدی گرفتم به اسم تورتیکولی اسم داروم آریپیپرازول بود

خدا لعنت کنه روانپزشکم را

دارم زجر میکشم ۳ ماهه گردنم غیرارادی حرکت میکنه نمیتونم دزست راه برم به درمان هم جواب ندادم

دیگه غلط کنم برم روانپزشک 

کاشکی خدا شفام بده

بالاخره روزی کسی را می یابی که گذشته ات را کنار می گذارد زیرا می خواهد آینده ات باشد
2706