2737
2739
عنوان

حساسیت شدید به پیاز لطفا کمک کنید

571 بازدید | 15 پست

از ۲ سال پیش پیاز تو غذا اگه از یکی بیشتر بود حالم بد می شد تهوع و سرگیجه و سردرد و لرز و نفس تنگه و اصلا یه چیزی الان دیگه نصف پیازم می تونه حالمو بد کنه بعد هر جا میرم اونا تو غذاهاشون پیازه حالم بد میشه غذای مامانمو خوردم اورژانس اومد منو برد. چیکار کنم؟ خیلی خطرناکه؟

از ٢ سال ئيش دكتر نرفتين؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدم آی بی اس ی ها به پیاز حساسیت دارن ولی نه اینجوری و در این حد

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2731
نه راستش فکر نمی کردم ان قدرجدی بشه

ديگه وقتي اينهمه ميگيد بد ميشع اورژانس اومده! دیگه چقدر باید جدی باشه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738
آی بی اس چیست

یک اختلال گوارشی

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
چه جالب سرچ کردم من دقیقا این بیماریو دارم

من نیز مبتلا هستم 🥺

نه راستش فکر نمی کردم ان قدرجدی بشه

توروخدا میشه جوابمو بدین، ینی شما از ۲ سال پیش الرژس به پیاز گرفتین؟ پنم حس میکنم ب پیاره الرژیم البت تقریبا ۲ سالع شرو شده نمیدونم چی کنم 

توروخدا میشه جوابمو بدین، ینی شما از ۲ سال پیش الرژس به پیاز گرفتین؟ پنم حس میکنم ب پیاره الرژیم الب ...

سلام عزیزم من آلرژی دارم خیلی وضعم خراب میشه تا سر حد مرگ حالم بد میشه اگه می خوای متوجه بشی که به پیاز حساسیت داری دقت کن پیاز که می خوری مثلا بیشتر از نصف پیاز تو غذا حتی هست بعدش چه علائمی داری آلرژی انواع مختلف داره مال من شدیده سر درد و حالت تهوع دارم من اصلا سرم گیج میره یه وضعی میشم

2706