2737
2734

موقعی ک حامله بوده قسمت بیکینی و مقعد جوش میزنه یک دکتر میره میره زگیل ..ماه هشت بارداریش میره یه دکتر دیگ گفته ن زگیل نیس ازکمبود ویتامین این ضایعات .بعداززایمانش هم اوناازبین رفتن خودبخود ..ممکن زگیل بوده چون بارداری بدنش ضعیف شده عود کرده و الان ویروس تو بدنش باشه هنوز ؟و به بقیه هم انتقال بده مثلا از طریق دستشویی اینامثلا مت باهاش زیاد رفتوامدداریم ...البته ازاین موضوع سه سالونیم میگذره الانم مجدد بارداره .من برا خودشم نگرانم میگم نکنه ویروس تو بدنش باشه یا چندتا زگیل داخل واژن داشته باشه خودش متوجه نشده باشه و موقع زایمان به بچه دومش انتقال بده .فکنم زایمانش طبیعی بوده 

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

ینی تو این ۳ سال پاپ اسمیر و اچ پی وی نداده!؟

اگه نداده بره اچ پی وی بده 

از اونایی که تاپیک میزنن و نظر مخالف خودشونو قبول ندارن انقدر بدم میاد😒یا اونا که نظر مخالفتو بشنون جنگ راه میندازن تو کامنتا
ینی تو این ۳ سال پاپ اسمیر و اچ پی وی نداده!؟ اگه نداده بره اچ پی وی بده 

ن بابا نداده ..دکترشم انقدر بیسواد بوده هیچی نگفته 

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘