2703
2553

همیشه زورم میومد پول بدم بابتش اخه نمیدونم کدوما هم خوبه میترسم ۲ تومن پول بدم و بهم نسازه تجربتون رو بگید

کسی محصولات لاروش پوزای هم اگر استفاده کرده نظرشو بگه لطفا

از لاروش سه تا محصولشو دارم

میسلار

دورچشم

ژل شستشو

همشون عالی بودن

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خارجی استفاده میکنم اما قیمت مناسب ها مثلا پنکیک لیدو ک عالیه قیمتش هم الان حدودا 500 یا 600هست 

ریمل هم ایزادورا یا ماروکس رژ هم مارک گروجت میگیرم ک خودم شدیدا راضیم 

2720
پس یعنی با خیال راحت بگیرم؟ نوع پوست شما چیه؟

خشک

من که راضیم

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2714
از کجا تهیه میکنید که مطئن باشه و فیک نباشه؟داروخونه داره؟

قبلا داروخونه داشت الان بعضی سایتا و آنلاین شاپا دارن 

از سایت مالتینا میتونی بخری

ولی یچیزی هم بگم من خودم در حال حاضر چند تا چندتا از هر وسیله ارایشی خونه دارم ولی بار اخر ک ریمل ایزادورا خریدم کیفیت نداشت و عوض کردم مارک دیگه گرفتم بازم همونطور بود بعد فهمیدم بخاطر تحریم بارها تو گمرک میمونه و کیفیتشو از دست میده در حال حاضر بنظرم باید دیگه کم کم رو بیاریم ب محصولات ایرانی مثلا مام نیوا ک استفاده میکردم دیگه هیچ کجا اصلشو ندارن 

ولی یچیزی هم بگم من خودم در حال حاضر چند تا چندتا از هر وسیله ارایشی خونه دارم ولی بار اخر ک ریمل ای ...

دقیقا منم از همین میترسم چون مثلا من شامپو هداندشولدرز میزدم خیلییی سالها پیش یهو تقلبیش توی بازار پر شد نشد بگیرم دیگه تازگی هم گرفتم باز عین قبل نیس و خیلی چیزای دیگه مثل صابون ولنسی و...

برای این ایرانی استفاده میکنم چند ساله ولی هوس کردم خارجی بگیرم باز گفتم بیام نظر نی نی سایتی ها رو بپرسم ممنون پس همون ایرانی بهتره حداقل  فیک نیس