2726

میخام ساتنش براق و نازکم نباش

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناراحت نشی ها  ولی اگه شکم داری و قدت کوتاهه این مدل ندوز اصلا قشنگ نمیشه

نه عزیزم شکم ندارم قدمم بلند

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
2728
کلا ماهی بیشتر برای ساعت شنی هاس 

اندامم خوب کمرباریکم

قد و وزنت چنده؟

۶۵ وزنم ۱۷۶قدم شکم ندارم 

کلا ماهی بیشتر برای ساعت شنی هاس 

دقیقا من تو عروسی ها میبینم میپوشن هی میگم خدایا چه اعتماد به نفسی دارن

خیلی ها فکر می کنند لاغرن خوبن ولی واقعا باید کمر به پایین خوش فرم باشی.. ازون ورم دور کمر 60 سانت و بالا تنه پر

و خدایی که در این نزدیکی است❤️