2737
2734
عنوان

بچه هام بلاخره بزرگ شدن ولی..

527 بازدید | 32 پست

نمیدونم چه کاری راه بندازم یا کجا برم سرکار وآیا اصلا برم سرکار یانه 

اینم بگم اززندگیم وخانه داری لذت میبرم مشکلی ندارم باخونه موندن ولی همیشه بچه هام کوچیک بودن میگفتم بزرگ بشن من برم تو اجتماع 

الان نمی‌دونم چکارکنم 

هم میتونم مغازه بزنم ولی چون اقتصاد خرابه میترسم 

هم میتونم جایی کارکنم ولی نصفه روز 

بچه هام 16و13هستن 

اینم بگم دختر کوچیکم اگه کل روز سرکاربرم دلم میسوزه تنها آخه چکارکنه خونه 

اتفاقا دختر بچه تو این سن مراقبت بیشتری میخوان 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اگه هدفت استقلال مالی نیست و صرفا تو اجتماع بودنه,ک روشای مختلفی هست واسه این کار

میتونی کلاسای مختلف بری,,انجمن های مختلف شرکت کنی

اینو منی بهت میگم ک مغازه داشتم,والا هیچ خبری تو اجتماع بازاریا نیست):

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
عزیزم میتونی بدون اینکه مغازه وا کنی و پول اجاره بدی... تو خونه ترشی درس کنی غذا که برا خودتون میپزی ...

شوهرم اجازه اینکار رو نمی‌ده راستش به پولش احتیاج ندارم محض سرگرمی

2706