2733
2734
عنوان

خواهش میکنم کمککککک

66 بازدید | 5 پست
سلام خانمها من امروز واکسن دو ماهگی دخترمو زدم باد کرده جاش و خیلی درد داره خیلی گریه میکنه از بس نگرانشم سردرد شدم کمپرس یخ گذاشتم ج نمیده خیلی. اگ رهکاری برای کاهش دردش دارید بگید ممنون قبلا تشکر میکنم از راهنماییتون من باید برم پیشش گریه میکنه میام راهکارهای شما رو میخونم
الهی بگردم ایشالا زود خوب میشه گریه نوزاد واقعا دلخراشه. من روغن محلی داشتم هرموقع دخترم میخاست واکسن بزنه روپاش میمالیدم همونجایی هم که که واکسن میزد استامینوفن هم میمالیدم البته اینکارو از چهار ماهگی به بعد کردم دیگه اصلا پاش درد نگرفت. واسه دوماهگی دکترش گفت کمپرس آب سرد بذار ولی بدترش کرد کاش نذاشته بودم پای بچه بیشتر ورم کرد
💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
واکسن دو ماهگی توش سیاه سرفه داره بعضی بچه ها بهش حساسیت میدن و بدنشون واکنش بدی بهش میده، دختر من سر واکسن دو ماهگی ٤٨ ساعت فقط زجه زد، خیلی سخت بود ولی بعد ٤٨ ساعت برای اولین بار خندید و همه خستگیم در رفت. میدونم سخته ولی نگران نباشید میگذره، فقط استامینوفنش رو حتما سر وقت بدهید.
وزن شروع ٦٤ .... وزن هدف ٥٧ .... تاريخ شروع 6 آبان ٩٧