2737
2739

یه پسر شیطون دارم یه گندی زده رو کلاویه های پیانو بچه ها کسی میتونه کمک کنه😭 

پد لاک پاک کن دستش بود خواهرش براش لاک زده بود اونم قرمز این برداشته پد رو زده به لاک هاش بعد هم کشیدهههههه رو پیانو نامرد یدونه رو هم بی نصیب نذاشته 

الان با پد تمیز میکنم شستی ها براق میشن و یکم بیشتر میکشم بافتش نرم میشه 

دخترم خیلیییی روی پیانوش حساسه الان بیاد ببینه همه مون رو به ملکوت اعلی میفرسته  😂😭

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ولی عاشق پیانوعم ولی بلد نیستم استون بکش پاک میشه

آستون میکشم ولی شستی براق میشه و جاش می مونه 

اصلا یه گندی زده 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با الکل پاک کن ببین پاک نمیشه

Miiii سابق😐_دختر_شنی سابق😐 گزارش نزن بی فانوس خط ندارم دیه😒اسم کاربری ها یادم نمیمونههههه😶۹ماه🌑 تو آب🌊بودیم….بعدش تو هواییم☁️…..بعد میمیریم میریم تو خاک⚰️…..خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻 خدایا دستمال🧻 که هیچی… کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گمشده…تو بگو بهشت کدومه اصن تو این زمین بهشت کجا بود…. ۱۲ آذر ۱۴۰۱ قلبم از جا در اومد💔🥀
2728

سیف قرمز داری؟ لکه جوهر رو خوب می بره شاید این رو هم ببره.

وقتی که به دنبال آب راه می روی، وقتی که دنبال رویاها می روی، به ابر و باد به عنوان یک دوست فکر کن و قلبت را آرام کن... وقتی با دو پای خود می توانی راه بروی جایی نیست که نتوانی به آن برسی...
آستون میکشم ولی شستی براق میشه و جاش می مونه  اصلا یه گندی زده

فکر کنم با تینر و پنبه مقدار کم بکشید روش تمیز میشه فقط بچه کوچک دارید مواظب تینر باشید خطرناکه

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺
با الکل پاک کن ببین پاک نمیشه

الکل هم کشیدم مثل همونه 

سیف قرمز داری؟ لکه جوهر رو خوب می بره شاید این رو هم ببره.

نه الان ندارم سیف کرمی فقط دارم 

این لکه لاکه میشه بنظرت ؟

2738
فکر کنم با تینر و پنبه مقدار کم بکشید روش تمیز میشه فقط بچه کوچک دارید مواظب تینر باشید خطرناکه

بافت شستی یه روکش داره مثل همون لاکه وقتی از موادی که لاک رو حل میکنه استفاده میکنم علاوه بر لک لاک روکش خود شستی رو هم میبره 

الکل هم کشیدم مثل همونه 

ای بابا 

ی پارچه رو یکم نم دارش کن بکش رو ی صابون 

صابونو خیسش نکن فقط اون پارچه رو نم دار کن بکش و بعدم ی پارچه خشک و تمیز بکش ببین تمیز میشه

Miiii سابق😐_دختر_شنی سابق😐 گزارش نزن بی فانوس خط ندارم دیه😒اسم کاربری ها یادم نمیمونههههه😶۹ماه🌑 تو آب🌊بودیم….بعدش تو هواییم☁️…..بعد میمیریم میریم تو خاک⚰️…..خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻 خدایا دستمال🧻 که هیچی… کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گمشده…تو بگو بهشت کدومه اصن تو این زمین بهشت کجا بود…. ۱۲ آذر ۱۴۰۱ قلبم از جا در اومد💔🥀
نه الان ندارم سیف کرمی فقط دارم  این لکه لاکه میشه بنظرت ؟

سیف کرمی رو نمی دونم ولی سیف قرمز جایی نبوده من بهش احتیاج داشته باشم و کارم رو راه ننداخته باشه.. مثلا اگه رو فرش روشن دخترا آبرنگ هم ریختن روش اسپری کردم گذاشتم یه چند دقیقه مونده و بعد پاک کردم انگار نه انگار..

وقتی که به دنبال آب راه می روی، وقتی که دنبال رویاها می روی، به ابر و باد به عنوان یک دوست فکر کن و قلبت را آرام کن... وقتی با دو پای خود می توانی راه بروی جایی نیست که نتوانی به آن برسی...
ای بابا  ی پارچه رو یکم نم دارش کن بکش رو ی صابون  صابونو خیسش نکن فقط اون پارچه رو نم د ...

ممنون باشه بزار امتحان کنم 

آستون میکشم ولی شستی براق میشه و جاش می مونه  اصلا یه گندی زده

واییی نه اصلا استون و الکل اینا نزننن. هیچ ماده اسیدی‌ای نباید بخوره بهش روکش روش خراب میشه. تمیزکننده مخصوصشو بخرین فقط

🦋
اصلا پد لاک پاک کن نزن جنس کلاویه ها رو میخوره.

آره میخوره با چی پاک کنم 

زنگ بزنم شرکت میان پاک کنن یا نه 

2706