2733
2734

همیشه خدا ضایع ام میکنن جوری رفتار میکنن انگار من یه بی عقل و شعور جلو همه همه حرف بهم میزنن منم یه دختری ام که حرف نا حق و زور تو کتم نمیره خیلی زورم میگیره کهبه یه چیزی بگن که نا حق باشه یا ضایع ام کنن حتی اگه بزرگ تر باشه هم جوابش میدم 😔 وقتی جلو مردم بابام و مامانم صایع ام میکنن باور کنید به نا حق جوری که دلم میشکنه ناراحت میشم میگم مگه من چه گناهی کردم بعد صدام یکم میبرم بالا و تو روشون جلو اون کسی که بهم حرف زدن وای می ایستم 😔😭 چیکار کنم میدونم حالا مردم هم فکر میکنن من دختر خوبی نیستم همه همین فکر میکنن به قرآن من الان هم دارم گریه میکنم همه هم نشستن پای سفره شام میخورن وقتی جلو کسی ضایع ام میکنن آبروم میبرن خجالتم میدن نمیدونم چیکار کنم 😔

پا ها روی زمین ولی طرفدار پرواز!

پدرومادر سمی

کاش برن مشاوره...

خدایا بابت تک تک لحظات زندگی ام ازت ممنونم، بابت قدرتی که به من عطا کردی، بابت آگاهی که بهم بخشیدی و بابت تمام نعماتت😍💙میدونم ته داستان من خیلی قشنگه، پر از حس خوب و رضایته❤️🙃پس تا اون روز خداحافظ نی نی سایت 🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درکت میکنم🥲بدتراز همه من دعوام میکنن جلوی بقیه🥲و اینکه بقیه فکر میکنن من ادم بده هستم میان منو نصیحت کنن نصیحت که نه تیکه کنایه میندازن🥲💔

با افتخار بلوچم و عاشق کورد و ایران😍🥺🌈        ادامه امضام برخلاف قوانین 

مشخصه مامان بابات از اون دسته آدمای چوب خشک کج هستند هیچوقتم درست نمیشند 

فقط بنظرم راه بیا باهشون خودشون کم کم خوب میشند باهت اگه هم ادامه دادن برو شوهر کن از دست شون راحت بشی😂

دقیقا مثل منه شرایطتت 

تاپیکهامو ببینی میفهمی حتی خیلی بدتر از تو!🙃

ولی من دیدم درست نمیشه فقط سکوت کردم

اوایل باهاشون حرف میزدم جلو بقیه هر وقت بهم توهین میکردن جواب میدادم ولی این واسه دوران بچگی‌هامه 

الان در مقابل توهیناشون فقط سکوت میکنم 

صبر کن امیدوارم درست شه همه چی♥️

2738

هر وقت ضایعت کردند تو برعکس عمل کن.

بگو فداتون بشم .

اگه ازت عیب گرفتند بگو : اما شما بهترین مامان بابای دنیا هستید.

یا مثلا ببوسشون و بگو من عاشقتونم.

و....

بعد از یه مدت ببین چقدر همه چیز شکل دیگه ای پیدا میکنه ان شاءالله 

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko

کاملا درکت میکنم لحظه به لحظه اینارو خودمم تجربه کردم 

نمیدونم چی بگم 

تو پستی که بالاتر گذاشتم نوشتم امیدوارم درست شه ولی راستش نمیشه واسه من که نشد

آخرشم تن دادم به نامزدی و ازدواج با نفرت و اجبار به خاطر فرار از این جهنمی که مامان و بابام برام ساختن