2726

بچها خیلی ناراحتم ، امروز اصلا نمیشنیدم باهاش .

بنظرتون راهی هست ؟ 

رسیدن بهت قشنگه ❤️❤️میدونم بهم میرسیم توکل بخدا ، خدا بزرگه هوای ینده هاشو داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدیدا آنفولانزا گرفتی؟

نه 

امروز داشتم با گوشی صحبت میکردم ، گوشی رو گذاشتم رو گوش چپم دیدم چقدم شنواییش کمه . 😔😔😔😔

2728

احتمالا گرفتگی گوشه.این دوره سرماخوردگیا خیلی عفونت گوش اورده .یه تست شنوایی بده زود پیگیرشو چون بعضی کم شنوایا فقط ۳روز اول قابل درمانه دوره طلاییشه

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
نه  امروز داشتم با گوشی صحبت میکردم ، گوشی رو گذاشتم رو گوش چپم دیدم چقدم شنواییش کمه . 😔😔😔 ...

اگه احیانا آنفولانزا یا سرماخوردگی گرفتی مال اونه نگران نباش باید بری دکتر  ازت نوار گوش میگیره و بهت دارو میده

من اجسم همراه مریض شدن (سرما خوردگی و کلو درد) اینطور شد برید دکتر و کارشناس شنواییی گفتن اب پشت پرد ...

فردا حتما میرم 😢

من چند سال قبل این جوری شدم رفتم بیمارستان امیر اعلم متخصص گوش چند تا آمپول زدن خوب شد ولی بعد چند سال حس میکنم بازم یه گوشم کمتر می‌شنوه ولی به هیچ کس نگفتم 

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
اگه احیانا آنفولانزا یا سرماخوردگی گرفتی مال اونه نگران نباش باید بری دکتر  ازت نوار گوش میگیره ...

احتمالا داره شنواییش کم شه ؟ یا کلا از بین بره ؟ 

2706