2726

داشتید؟ 

بعنی همه اینجا کاملن و برا داداش‌ و …میرن همیشه سراغ دخترای پایین تر؟

میخوام بدونم این خانواده ها کین که انقدر پسراشون داغونن ؟

با خوندنشون خیلی حس بدی گرفتم که چقدر مردا و پشرای بیخودی داریم و هرزه 

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرای ایرانی اکثرا اینجوری بار اومدن 

یعنی شما آنجلینا جولی هم باشی مادر پسره میگه پسر من از تو سرتره .

مرا به خانه برگردانید 🌔بدنم مهلکه ی شیهه ی شلاق شد 🪐من اگه خسته شبیه تن ایـران بودم ، من اگه لحظه ی پـایـانی انسان بودم ، خاطـرات تـو منو زنده نگه داشته هنوز..!!! منو از این غَـم جاودانه آزاد کن .... ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمـتر رنــج ببریم !!! هرکجا مرز کشیدند ، بیا پُـل بزنیم ❣️.            خواستم آسمان باشم ، مُنـجی شهر نیمه جـان باشم ، آشیان پرنـدگان باشم ، با همین دست خـالی و سَردم :)) لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️
2728

فقط یه نفرو اینجا یادمه برا برادرش دنبال دختر بود 

میگفت داداشم پزشکه و ماشین چینی داره و چاقه و ….

بعد دنبال دخترای با این شرایط میگشت(خیلی خوشگل/پزشک /خوش اندام/نجومی پولدار میگفت در حدی که چند تا خونه داشته باشه کشورای دیگه و برادرم خیلی براش ظاهرو پول مهمه 🤢

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
آره واقعا...باخوندن بعضی کامنتا حس کردم چقدر شان و منزلت دخترا پایین گرفته میشه😕

دقیقا منم حس خیلی بدی گرفتم 

فقط یه نفرو اینجا یادمه برا برادرش دنبال دختر بود  میگفت داداشم پزشکه و ماشین چینی داره و چاقه ...

اون طفلک نرمال نبود 

هر روز یک‌تاپیک‌بی ربط میزد 

معلوم‌بود شرایط روحی و سطح فکری غیر طبیعی داره 

یک روز میگفت خودم شوهر پزشک هتل دار دارم یک روز از دست دوست پسر دبیرستانی اش ناله و گریه میکرد 

کاربرها رو تگ میکرد میگفت داداشم تو رو نمیخواد و .... 

هر تاپیکی رو زیاد جدی نگیرید . خیلی ها به همون کنج خونه و خلوت و محدودیت آدمها مربوطه و واقعی نیست