2737
2734
عنوان

ایران خودرو به شما هم پیامک داده نتایج بعد استعلام اعلام میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 269722 بازدید | 10214 پست
سه سال از من کوچیکتری ولی یه بچه بیشتر داری.  برم اقدام کنم خیلی ازت عقبم🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️ ن ...

منم ۲۸ سالمه یه ۱۱ ساله دارم یه ۱۱ ماهه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
  بچه ای سومم ناخواسته بود الان یه سال ویع ماهشه دی پارسال دنیا اومد بزرگه کلاس دوم وسطی ...

مگه نباید بچه دوم یا سوم از بهمن ۱۴۰۰ به اینور باشن

پس بچه اخر شما که دی ماهیه ،چه طور ثبت نام کردی

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان مهی 76 میاد میگه نه آروم بخوابین، نتايج تا ده سال دیگه اعلام نمیشه😂😂😂😂

ایییی مردم  

2731
حالا من امروز زنگ ک میزدم همزمان داشتم پیازم پوست میکندم ک ناهار بزارم بینیم کیپ شده بود بخاطر اشک چ ...

توف تو روحتون  

جرررر خوردم

حالا من امروز زنگ ک میزدم همزمان داشتم پیازم پوست میکندم ک ناهار بزارم بینیم کیپ شده بود بخاطر اشک چ ...

اسکرین گرفتم ،هر وقت دلم کرفت ،بخونم و بخندم

من یه سمند برنده شدم قیمتش ۶۴ میلیون بود وقتی رفتم تسویه کنم ۱۱۶ میلیون شده بود🤣

کی؟

بعد چی شد؟

بچه ها یه نفر بود در مورد قرعه کشی بهمن موتور صحبت می‌کرد. کی بود پیداش نمیکنم؟  عزیزم بیا ...

نه همزمان نمیشه

طرح مادران هم داره

انشالا این سری برنده ایم و دیگه نیاز به ثبت نام نیس

2738
ایندفعه ظرفیت مادران خیلی بالا برده بودن خیلیاشون برنده میشن به ازای هر ۸ نفر یک ماشین

مگه مادران چیشون از ما بهتر بوده خب ما هم چند بچه داریم چ فرقی داره حالا حتما باید این دو سال اخیر میزاییدیم‌ک خونمون رنگینتر میشده  اینا میخوان همه جا بی عدالتی رو برقرار کنن 

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤
اررررررررره  وحشتناک رفت بالا من دنا پلاس خریدم الان وحشتناک شده قیمتاش   ماشین خارجی ام ...

ما همون اوایل رانا اسممون دراومد یک ساله دیدم فرقی زیادی نداره با بازار خداروشکر نخریدیم شوهرم یکم رفت زیر قسط ولی ماشین خارجی خرید کلی الان بهتر سود داده 

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤
2706