2737
2734
عنوان

چه بازی با بچم بکنممممممممم

114 بازدید | 12 پست

بازی نشسته خیلی بی حوصله ام

این بچه هم خودش تنهایی بازی نمیکنه 

از کله صبح باهاش بازی کردم مقلا چشم گذاشته یک وسیله رو قایم کردم بگرده پیدا کنه

بعد رفته بازی برج جنگائه چیه اسمش یادم نیس اونو اورده باهاش بازی کردیم الانم ول نمیکنه خسته شدم نمیدونم چه بازی کنم حوصله هم ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ی توپ پرت کن شص متر اونور تر بره بیارع

یجور بنداز دخلش بیاد تا بیاره

البت من یبار اینکارو کردم زورگو بود مجبور شدم خودم بیارم

اگ زور گو نیس ترفند خوبیه

از پینه ی پیشانی و دل های سنگین شما💔

توپ بازی کنید فوتبال

سبد بزار نشونه بگیرید توپ بندازید توش

برقصید 

آهنگ بزار بپر بپر کنید آلیسا آلیسا بازی کنید  

کاغذ بزرگ بچسبون ب دیوار روش نقاشی بکشید

بدمينتون بازی

و کلی بازی دیگه

بازی نشستنی چیه مثل پیرزنا این بازیا برا بچه هیجان نداره انرژیش تخلیه نمیشه

من و پسرم ی بازی می‌کنیم جیغ بازی  انقد جیغ میزنیم و میخندیم

حسن حسن توتوله اونو بازی کنید😂

یا اونی که میگه این سوزنه یا قیچی‌....

میتونی یه وسیله رو قائم کنی بعد باره بره پیداش کنه تو باید یه بشقاب دستت بگیره با یه خودکار با هرچی که اکه نزدیک شد ریتمیک تند کنی .... البته این یکم سخته

رنگین کمون های زندگیتو بشمار نه طوفان هاشو...✋            به بعضیا باید گفت آروم تر برو شعورتم بهت برسه🤝    بعضی از نشدنی زندگیتونو بذارین به حساب اینکه اگه میشد خیلی بد میشد👍    آدمها وقتی نمی تونن مثل گذشته ازت استفاده کنن میگن چقد عوض شدی🙂      اگه داشتم نظر میدادم و نظرم درست بود سن و سالمو بهونه نکن .... عقل و شعور به سن و سال نیست   .....                              ماتیلدا : زندگی همیشه به این سختیه یا فقط وقتی                           بچه ای اینطوره؟                                                                                           لئون:همیشه اینطوره!            🌱    دیالوگ فیلم لئون حرفه ای  
2738
ی توپ پرت کن شص متر اونور تر بره بیارع یجور بنداز دخلش بیاد تا بیاره البت من یبار اینکارو کردم ...

😂😂

رنگین کمون های زندگیتو بشمار نه طوفان هاشو...✋            به بعضیا باید گفت آروم تر برو شعورتم بهت برسه🤝    بعضی از نشدنی زندگیتونو بذارین به حساب اینکه اگه میشد خیلی بد میشد👍    آدمها وقتی نمی تونن مثل گذشته ازت استفاده کنن میگن چقد عوض شدی🙂      اگه داشتم نظر میدادم و نظرم درست بود سن و سالمو بهونه نکن .... عقل و شعور به سن و سال نیست   .....                              ماتیلدا : زندگی همیشه به این سختیه یا فقط وقتی                           بچه ای اینطوره؟                                                                                           لئون:همیشه اینطوره!            🌱    دیالوگ فیلم لئون حرفه ای