2737
2739
عنوان

افسردگی جابه جایی

205 بازدید | 20 پست

اصلا نمی دونم چمه از وقتی اسباب کشی کردم با این که این خونه بهتره مدام خودمو تو اون خونه تصور می کنم یادم میفته اونجارو گریه می کنم شبا دلشوره و استرس می گیرم. عکس خونرو می بینم قلبم می گیره. طبیعیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم افسردگی گرفتم ولی نه به خاطر عوض شدن خونه به خاطر عوض شدن شهر 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

منم  قراره خونم و عوض کنم ولی تا عکس خونه جدید میبینم ناراحت میشم حس میکنم برم اونجا غریبم و دلتنگ اینجابشم واسه همین دیگه عکس خونه نمیبینم دل منم میگیره🥺

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
من تو خونه جدیدمون چندماهی طول کشید تا شبها بتونم اروم بخوابم همش میترسیدم. طبیعیه حست تا به مکان جدید عادت کنی و خو بگیری زمان میبره
قبل از ریپلای اینو بخون......» نظرمن، اعتقادمه. بابت اعتقادم نه به تو نه هیچ کس دیگه ای جواب پس نمیدم. هرجایی خواستی بیا باهات بحث میکنم اما اینجا رو نگه داشتم برای تخلیه احساساتم پس مخالفی ریپلای نکن که بشورمت و قطع بشم.
کلا شخصیت وابسته ای داری که اینطوری هستی

عزیزم با این که با لحن خیلی خیلی بدی با یه آدم افسرده حرف زدی و من الان کمی عصبی شدم اما درسته من کلا وابسته ام

2738

دقیقا منم همینطور بودم کریه میکردم  افسردگی گرفتم دارو خوردم

بااینکه خونه الانم بینهایت بهتر از قبلیه

الان که گذشته مبگم چه دیوونه ایی بودم

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
منم  قراره خونم و عوض کنم ولی تا عکس خونه جدید میبینم ناراحت میشم حس میکنم برم اونجا غریبم و دل ...

خیلی عجیبه ته گلوم همش بغضه نمی دونم آخه چرا این جوری میشه آدم

2706