2726
عنوان

مامانم میگه اینقد به بچه نگو

194 بازدید | 20 پست

میگه اینقد آموزش مراقب های جن...سی  به بچه نده که نذاره کسی از لب ببوسه یا به نقاط خصوصی دست بزنه پس فردا بچه نمیتونه ازدواج کنه

ممکنه واقعا اینجوری باعث بشه بچه کلا بدش بیاد از اقایون یا مثلا بوسیدن؟

تجربه ای دارید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ربطي نداره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین حرف مادرت که کاملا بی ربطه. ولی خوب اگه خیلی زیاد به بچت از این چیزا بگی اتفاقا بیشتر کنجکاو میشه. 

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
ببین حرف مادرت که کاملا بی ربطه. ولی خوب اگه خیلی زیاد به بچت از این چیزا بگی اتفاقا بیشتر کنجکاو می ...

الان از اقایون خیلی بدش میاد حس میکنم تقصیر منه مثلا بغل مرد های فامیل حتی نزدیکا نمیره ۵ سالشه

الان از اقایون خیلی بدش میاد حس میکنم تقصیر منه مثلا بغل مرد های فامیل حتی نزدیکا نمیره ۵ سالشه

شاید بهش بد اموزش دادی 

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!

زیاد در این مورد صحبت کردی بچه رو از دنیای بچگی دور کردی

سریع ببرش مشاوره

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!

عزیزم اینطوری هم درست نیست واقعا پس فردا بره تو جامعه فوبیای مرد هراسی پیدا میکنه. درسته که بچه تربیت جنسی اموزش داده بشه ولی همه مرد ها و اقوام ک متجاوز نیستن واقعا زیاده روی کردی

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
2706