2737
2734
عنوان

ترس نبودنش😭

1240 بازدید | 85 پست

هروقت یه متنی درمورد نبودن پدر تو نی نی سایت یاهرجایی میدیدم ازش رد میشدم میترسیدم بخونمش ،همیشه دلم می‌لرزید حتی از فکراینکه نباشه یه روز فکر میکردم زندگی بعد پدرم ازحرکت می ایسته فکرمیکردم صد درصد دق میکنم ازنبودنش اما من هنوز نفس میکشم بااینکه 65روز دیگه ندارمش 😭😭😭😭😭😭 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هر روز با بابام دعوا دارم اون تنها کسیه ک منو نمیخاد

نمیدونم چی بگم واقعا چون جای تو نیستم اما پدرم خیلیییی مهربون بود کاش اونم نامهربون بود کاش بداخلاق بود 😭😭😭😭😭

2731
امیدوارم ارامش سهم قلبتون بشه اشکال نداره هر چقدر میتونید برای از دست دادن آدمی که واستون عزیز بوده ...

ممنونم عزیزم خداحافظ عزیزانتون باشه ،کارهرروزم اشکه تازه دورم هستم از خانواده ام کاش میشد هرروز می‌تونستم برم سرمزارش زار بزنم

نمیدونم چی بگم واقعا چون جای تو نیستم اما پدرم خیلیییی مهربون بود کاش اونم نامهربون بود کاش بداخلاق ...

عزیزم من رو ب گریه انداختی چون با پدرم درگیرم اما میترسم یوقت نباشه ترو خدا ازاین تاپیکا نزارین به خدا اشکام ۱۰۰ تا ۱۰۰ تا میاد

تکرار تکرار تکرار تکرار باعث میشه تو پیشرفت کنی....‌
عزیزم من رو ب گریه انداختی چون با پدرم درگیرم اما میترسم یوقت نباشه ترو خدا ازاین تاپیکا نزارین به خ ...

ببخشی عزیزم ناراحتت کردم اما خیلی دلم میخواست درد دل کنم شمام قدر باباتو بیشتر بدون اتفاقا گاهی وقتا یه حرف می‌تونه تلنگری باشه واسمون که بعدا خدایی نکرده نشه حسرت

2738
منم وقتی خبر دادن پدرم وفات کرده تا چند روز تو شوک بودم اصن نمی‌تونستم باور کنم فق سیزده سالم بود ا ...

عزیز دلم خدا بیامرزه پدرتون رو به منم خبر دادن بابام بیمارستان بدون بیماری ایست قلبی کرده بود 8ساعت راه طی کردیم تا رسیدیم خیلی سخته هنوزم نمیتونم باورکنم که دیگه نیست

عزیز دلم خدا بیامرزه پدرتون رو به منم خبر دادن بابام بیمارستان بدون بیماری ایست قلبی کرده بود 8ساعت ...

پدر من کارمند اداره برق بود بخاطر برق گرفتگی سقوط از تیربرق بیهوش بود تا چهار روز بعد خبر دادن ک ایست قلبی کرده

پدر من کارمند اداره برق بود بخاطر برق گرفتگی سقوط از تیربرق بیهوش بود تا چهار روز بعد خبر دادن ک ایس ...

😭😭😭😭😭😭بمیررررم،من بابام داشت باهام تلفنی حرف میزد شوخی میکرد ومیخندید یهو صداش قطع شد فکر کردم تلفن قطع شده 😭😭😭😭 نگو همون موقع بیهوش افتاده رو مبل 

سلام 

ببخشید شما داخل تاپیک های فرزانه جان یا همون کاربر منتظر ظهور بودین

ازش خبر ندارین تو آخرین تاپیک گفت حال نداره و دگ ازش خبری نشد

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام  ببخشید شما داخل تاپیک های فرزانه جان یا همون کاربر منتظر ظهور بودین ازش خبر ندارین تو آ ...

سلام عزیزم بله منم اتفاقا نگرانشون بودم خیلی وقته خبری ازشون نیست

2706