2733
2734
میخاستم بدونم اگه پروتیین s بالاتر از حد نرمال باشه،آیا درمان داره؟آخه من هرچی تو اینترنت سرچ میکنم فقط راجع به پروتیین sپایینتر از حد نرمال اشاره کرده،درحالیکه مال من بالاتر از حد نرماله،و جالب اینجاست من تا حالا 3 تا بچه سقط خودبخودی داشتم ودکتر این آز رو واسه سقطهام نوشته
الله الله کنی به الله میرسی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام. منم پروتیین سی و اس هر دو بالا بود. دکتر طرازی نظرش این بود که بالا بودنش خوبه . پایین بودنش غلظت خونه. ولی بالا بودنش مشکلی نداره. ان شالله بارداری صحیح و سلامتی داشته باشی این بار و نی نی بیاد بغلت
بیمارستان مهر. بله نیلی جون باردارم به لطف خدا شما رو دیدم تو تاپیک های مختلف . همش دنبال مرکز و دکتر هستین. همشون یه کار انجام میدن. یه دکتر خوب انتخاب کن و توکل کن به خدا ببخشید این طور گفتم عزیزم.
عزیز دلم.ان شاالله بدون مشکل پیش بری این بار. دکترم کتایی بود. اگه به شهرتون اطمینان نداری بیا تهران. هر چند کار پزشکی بی خطا نیس و انصاف و دل سوزوتدن واسه ادمهایی با شرایط ما کمتر هس. اگه ابن سینا هم میخوای کاراتو انجام بدی برو زیر نظر یکی از دکتراش . فقط عملها رو اونجا انجام بده. اینجوری هر بار یه دکتر ویزیتت نمی کنه .
نی نی 92 شما تو ابن سینا تجربه درمانی داشتی ؟؟؟ چطوری برم زیر نظر یه دکتر """"""اگه ابن سینا هم میخوای کاراتو انجام بدی برو زیر نظر یکی از دکتراش . فقط عملها رو اونجا انجام بده. اینجوری هر بار یه دکتر ویزیتت نمی کنه """"" چطوری میشه راهنمایی کنی ؟؟ شما از دکترت راضی هستی ؟؟؟کی بهت مهرفی کرده ؟؟؟ هزینه های دکترت گرون تر از این سینا هست میشه هزینه هاتو بگی ؟؟؟
"الهی ترانی منقطعا الیک و متمسکا بک ,فاهدنی فی الا مور ...." چسبندگی لوله . یکبار ای وی اف. یک انتقال منفی
2738
نیلی دوستان رک دیدم این کار رو میکردن.مثلا تو مطب طرازی میرفتن ولی پانکچر انتقالشون ابن سینا بود. هزینه هاش از بیمارستان ابانکمتر بود و هم اینکه تحت نظر یه دکتری.حواسش بیشتر بهت هست. ابن سینا هزینه هاشو نمیدونم. ولی مهر خوبه.سه و هشتصد پانکچر . ششصد فریز . داروها گه بستگی به بدنت داره. انتقال از فریز هم هشتصده هزینه هاش. دکترم من راضی بودم .از طریق دوستام پیداش کردم.
نی نی 92 قبلا مریض طرازی بودی ؟؟؟؟؟ چرا دکترتو عوض کردی ؟؟؟؟ طرازی میگن خیلی پولکی هست دکترت بهت سرم یا ای وی ای جی هم داد؟؟؟؟
"الهی ترانی منقطعا الیک و متمسکا بک ,فاهدنی فی الا مور ...." چسبندگی لوله . یکبار ای وی اف. یک انتقال منفی
مریض طرازی نبودم فقط یک بار رفتم که آزهامو ببینه ونظرشو بده ولی خوب هزینه های بالاترش باعث شد که بزارمش کنار ولی دکتر خوبی اومد به نظرم. قبولش دارم نه طرازی هم ازهامو دید گفت چیزی لازم نداری نظرش در مورد بالا بودن پروتیین سی و اس هم مثبت بود سی مارکرها رو هم گفت بیخود دادی ولی به نظرم بهتر بود تا بری و منفی شی تازه بگردن دنبال علت
توروخدا اگه کسی چیزی دراین مورد میدونه بگه،مردم از نگرانی

سلام عزیزم .ببخشید مزاحمت شدم.منم مث شما پروتیین اس واسم بالاست.خواستم بدونم شما رفتین دکتر اونموقع چی بهتون گفت؟الان فرزندی دارین؟ممنون میشم جوابمو بدین

سلام عزیزم .ببخشید مزاحمت شدم.منم مث شما پروتیین اس واسم بالاست.خواستم بدونم شما رفتین دکتر اونموقع ...

سلام عزیزم منم مثل شما پروتئین اس برام بالاست شما بالاخره چکار کردید اگ میشه لطفا جواب بدید 

2706