2737
2739
عنوان

تجهزات پزشکی و کار

49 بازدید | 4 پست

کسی مونتاژ و بسته بندی تجهیزات پزشکی کار کرده اصلا کارش چیه حقوقش اداره کار با بیمه سرویس نهار چطور خانما در میات تقریبا ۶ تومن 

برای فرزندی ک ندارم ..من بدون دیدن و داشتن تو روزها و شبها انتظار مادری کرده ام ..من با هر قرص . هردعا.هرامپول.و هر روزامید برایت لالایی خونده ام دلبندم . من مادری هستم که ندارمت ....مادری که دردهای بسیار و درمان های دردناک ب تن خوو داده ام برای ی لحضه اغوش تو.برای داشتنت..تو باشی همه دردها اسون میشود جان مادر ...دلنوشته من مادر برای فرزندی ک ندارمش
خوبه

تو کار کردی ؟ داخل شرکت 

برای فرزندی ک ندارم ..من بدون دیدن و داشتن تو روزها و شبها انتظار مادری کرده ام ..من با هر قرص . هردعا.هرامپول.و هر روزامید برایت لالایی خونده ام دلبندم . من مادری هستم که ندارمت ....مادری که دردهای بسیار و درمان های دردناک ب تن خوو داده ام برای ی لحضه اغوش تو.برای داشتنت..تو باشی همه دردها اسون میشود جان مادر ...دلنوشته من مادر برای فرزندی ک ندارمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو کار کردی ؟ داخل شرکت 

نه عزيزم تو اين شرك نه ولي كارهاي مونتاژ الكترونيكي رو ديدم در كل ميگم شرايط كاري ك گفتي خوبه

نميدونم شما بودي قبلا پرسيدي يا نه ك گفتم ممكنه مونتاژ تجهيزات الكترونيكي ي كوچولو سختت بشه

محيط كار رو ببين قبل از شروع كار 

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
2731

همون ناهار سرويس بيمه كه داره خيلي خوبه

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.