2726
عنوان

شما هم از فیلم خودتون بدتون میاد ؟

183 بازدید | 16 پست

فیلم خودمو که میبینم از صدای خودم مدل حرف زدنم صورتم خیلی بدم میاد اعتماد بنفسم صفر شده ولی بقیه میگن به نظر خودت اونطوری میاد نمیدونم دیگه کدومش راسته 😆

متاهل هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صورتمو تو فیلم دوست دارم ولی صدا و حرف زدنمو نه🤢

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2728

فیلمتو بده نظر بدیم😁

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

از بچگیم اره ولی الان ن 

ماشالله عین ماه میمونم صدامم ک صدای بهشتی بی تی اس با کلی تلاش خودش و بهم رسونده 

اره  

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک آدمم نه یک بازی، پس باهام بازی نکن، تا باهات شهر بازی جدید تاسیس نکنم!🐺

حالممم بهم میخوره

من‌کلا بد عکسم تو عکس و فیلم افتضاحم 

مثلا جایی میریم میگن عکس حالم بد میشه 

از شانس شوهرمم‌ عشق عکس داره میگم ت وایسا من میگیرم ازت😂

صدامم که تو فیلم خدا به کسی نشون ندههه

کلا یکم رو من وقت گذاشته‌ نشده😂

خداجونم شکرت❤️  درخواست دوستی قبول نمیکنم🌱❤️                       
حالممم بهم میخوره من‌کلا بد عکسم تو عکس و فیلم افتضاحم  مثلا جایی میریم میگن عکس حالم بد میشه ...

منم اولش بخودم میگم شوهرم منو چجوری پسندیده ، بعد دلداری میدم بخودم میگم تو آینه که خودمو میبینم بد نیستم 😄

متاهل هستم
منم اولش بخودم میگم شوهرم منو چجوری پسندیده ، بعد دلداری میدم بخودم میگم تو آینه که خودمو میبینم بد ...

اره اینه خوبه نمیدونم چرا دوربینا‌ خرابن😂

خداجونم شکرت❤️  درخواست دوستی قبول نمیکنم🌱❤️                       
2706