2703
2553
عنوان

کیا پایه ان با هم رژیم بگیریم و خوش هیکل بشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23886 بازدید | 3524 پست
پس ان شاء الله ۹ روز میگیرم اما میذارم تو پربودی که روزه نیستم چیزی میخورم‌تو وعده ها همین باشه سبک

انشاءالله...منم این سه روز تخم مرغ رو گرفتم فردا آخرین روز هس...هفته آینده از یکشنبه هم سیب زمینی رو میگیرم سه روز...بعدم که مرغ رو...توکل برخدا 

خدایا پناه برتو .....عاشقتم                             💙  وزن فعلی ۷۵.۵۰۰....هدف اول تا عید۷۲.....وزن هدف دوم  ۶۵💙توکل برخدا 
دقیقا مثه شوهر من 😐 میگمش برعکس شدیم من باید لاغر باشم 😂یه دیس برنجم بخوره انگار ن انگار 

اره ولی کلا کم بخوره 

به منم میگه لاغر نشم 

منم از عمد وزنم نمیگم بهش که نگه نیا پایین تر😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
شوهرم لاغر کل سهمم بده بخوره چاق نمیشه

شوهرامون دقیقا برعکس ما هستن😂 شوهر من تهِ تهش یکم شکم بیاره،دیگه از این بیشتر پیشرفت نمیکنه،که اونم با دو روز غذا نخوردن از بین میره😑 شکمای ما خیلی وفادارن😒

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم
سلااام..وقت همگی بخیر امیدوارم حال همه خوب باشه دیروز رفتم رو ترازو🥰🥰 شدم ۶۵ درسته کند کم کر ...

عالیه عزیزدلم

چند بودی هفته قبل؟

۶۶بودم...درسته یک کیلو کم کردم ولی خیلی ذوق داره...😅😍😍😍

یک کیلو که خیلی عالیه😐

شماها چرا انقدر در به درید؟؟😑

2714
چطور؟؟؟؟متوجه نشدم....

آخه بیشتر از یک کیلو در هفته ضرر داره مگر اینکه متابولیسم بدنه خودت خیلی بالا باشه،وگرنه یک کیلو عالیه

مگه پیوسته نیست این ۹ روز؟

اینو میپرسم میگم اما من تو نت خوندم پیوست نیس نگا

خدایا پناه برتو .....عاشقتم                             💙  وزن فعلی ۷۵.۵۰۰....هدف اول تا عید۷۲.....وزن هدف دوم  ۶۵💙توکل برخدا 
آخه بیشتر از یک کیلو در هفته ضرر داره مگر اینکه متابولیسم بدنه خودت خیلی بالا باشه،وگرنه یک کیلو عال ...

احتمالا بیشتر از یک هفته باشه این کاهش وزنم...خیلی وقته ۶۶بودم.

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2706