2726
عنوان

کیا پایه ان با هم رژیم بگیریم و خوش هیکل بشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23926 بازدید | 3524 پست
سلام گلم سعی کن غذاها و خوراکی های رژیمی و چربی سوز توی خونه داشته باشی تا وقتی اعصابت خورد شد از ا ...

دارم میخورم 

ولی یهو شیرینی جات هوس میکنم 

دیروز چهارتا پنج تا بیسکویت شکلات دار خوردم نتونستم پا رو دلم بزارم🤦‍♀️🤕

دارم میخورم  ولی یهو شیرینی جات هوس میکنم  دیروز چهارتا پنج تا بیسکویت شکلات دار خوردم ن ...

این چیزا نباید توی خونه باشه عزیزم، مخصوصا وقتی ناراحتی! وقتی نباشه، هوس هم نمیکنی

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این چیزا نباید توی خونه باشه عزیزم، مخصوصا وقتی ناراحتی! وقتی نباشه، هوس هم نمیکنی

پسرم میخره برا خودش😂 دیروز هم داشت میخورد من روانی شدم😂 الانم داشت بیچاره غذا میخورد گفتم فقط سریع تر بخور تموم بشه من نبینم🤕

پسرم میخره برا خودش😂 دیروز هم داشت میخورد من روانی شدم😂 الانم داشت بیچاره غذا میخورد گفتم فقط سریع ...

گناه داره بذار غذاشو بخوره

شوهر من که یهو می بینی با شیرینی خامه ای وارد خونه شد! این سری موفق شدم بهشون لب نزنم  

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم
2728

ورزش امروز پیاده روی ۶ هزار گام + ۱۵ دقیقه قدرتی 

کالری مصرفی ۱۶۰۰

کالری مجاز ۱۶۰۰

سلام                                        برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی   💦💦💦💦 💦💦💦  💦💦💦💦       قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۵ . وزن مرحله دوم ۷۹ 🔓 وزن مرحله سوم ۷۵🔒  وزن هدف  ۷۰ 🔒
میشه توصیح بیشتر بدی؟؟ قبلا دوستام انجام دادن اینو خیلی راضی بودن

اینی که من گرفتم سه روزه هس...کلا ۶عدد تخم مرغ هس سفیده اشو باید بخوریم حالا یکی دوتاشم زرده رو خواستیم میتونیم بخوریم یعنی در هر وعده دوتا سفیده تخم مرغ ........صبح ناشتا یه لیوان آب داخلشم دوتا قاشق آب لیمو ترش....چای وآب دمنوش ازاد بدون قند خالی....میوه هم یدونه میان وعده سیب اینا....

از صبح تاشب هرچقدر خواستین کاهو و خیار وگوجه میتونین بخورین ..

خدایا پناه برتو .....عاشقتم                             💙  وزن فعلی ۷۵.۵۰۰....هدف اول تا عید۷۲.....وزن هدف دوم  ۶۵💙توکل برخدا 
میشه توصیح بیشتر بدی؟؟ قبلا دوستام انجام دادن اینو خیلی راضی بودن

اینم رزیم کاملش هس عزیزم

خدایا پناه برتو .....عاشقتم                             💙  وزن فعلی ۷۵.۵۰۰....هدف اول تا عید۷۲.....وزن هدف دوم  ۶۵💙توکل برخدا 
2706