2737
2734
اینجا هم نمونه کارهای هانیه جان هست که واقعا خیلی عالیه و احتیاج به توضیح نداره http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=829164&PageNumber=1
یک لحظه هم شک نکن که نگاه ما به زندگی و کردار ما تعیین کننده ی حوادثی است که بر ما می گذرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یه خانومه تو سالن فریما منصفی تو هفت حوض کار میکنه اسمش ریحانه  بود کاراش حرف نداشت قیمتاشم عالی بود چقدر ظریف بود کاراش دست من هر جا میرفتم هوا میگرفد الان اخ نمیگه من خودم شهرک غربم میرم پیشش ارزش داره ماهی یه بار بری این راه ولی یه ماه دستت قشنگ باشه یعنی واسه من داشت 

۰۹۱۰۹۷۹۲۱۹۱ شمارشونه 

2728

یک ناخن کار هست بنام الهه پایین پونک تو شهرک هما که دو ساله هر ماه می رم پیشش، کارش عالیییییییههههه  ، موادی هم که استفاده می کنه با کیفیت و خارجیه، اخلاقش هم حرف نداره وقتی می رم پیشش و همکارهاش کلی حالم خوب می شه. من که می رم کلی انرژی مثبت می گیرم به نظرم حتما برو پیششون تو این دو سال سه بار رفتم پیش افراد دیگه ولی کارشون مثل الهه نیست یا ناخن هام موج گرفتن یا ناخن هام لب پر شدن سریع.

موبایلش: 09122857438 اینستا santimantalnail

بله عزیز مترمیم و کاشت ناخن  با بهترین قیمت ، اینجا پر از ناخن کار هست می تونی بری نمونه کاراشون رو ببینی من خودم غرب تهرانم از همینجا یکی پیدا کردم نمونه کاراشو دیدم رفتم واقعا خوشم اومد از کاراش